VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Stavební inženýrství - realizace staveb (N0732A260022)

Studijní program: Stavební inženýrství (N0732A260022)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 1,5

Zaměření: Technické

Náplň programu/oboru:
Vychovat odborníky schopné okamžitého kvalifikovaného uplatnění v oblasti realizace staveb - vytvořit předpoklady k podstatnému zkrácení adaptačního období absolventa v konkrétní stavební firmě - vychovat odborníky pro vyšší management stavební firmy. Absolvent tohoto studia je odborně teoreticky i prakticky připraven pro samostatný a tvůrčí výkon povolání v celé šíři vystudovaného oboru - po ukončení tohoto studia může pokračovat v rámci doktorského studijního programu v dalším studiu - po získání předepsané praxe může získat inženýrskou autorizaci v některém ze zákonem stanovených autorizačních oborů ČKAIT. Uplatnění absolventa tohoto magisterského programu je možné v celé oblasti stavebního inženýrství. Jeho oborové zaměření mu však dává vyšší míru znalostí z problematiky investiční a technologické přípravy staveb, projektového řízení výstavby, managementu realizace staveb a státní stavební správy. Absolvent se může uplatnit především jako manažer velkých staveb (např. hlavní stavbyvedoucí), manažer v různých provozních odděleních vedení realizačních podniků, stavebně technologický projektant, odpovědný pracovník ve státní stavební správě (stavební úřady, státní stavební dohled), pracovník v přípravě stavebních investičních projektů, soukromý podnikatel ve stavebnictví, pracovník v oblasti řízení jakosti ve výstavbě, environmentu staveb, bezpečnosti práce a ochrany zdraví.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 8.10.2029


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 9. listopadu 2019, 18. ledna 2020 v 10,00 hodin v Aule

Obsah přijímaček:
Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. APS 15. 12. 2019, ostatní programy v ČJ do 31. 3. 2020, 2. kolo 15. 7. 2020. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. APS 15. 12. 2019, ostatní programy v ČJ do 31. 3. 2020, 2. kolo 15. 7. 2020. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Stavební inženýrstvíFakulta stavebníVysoké učení technické v BrněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební
Telefon: 541 147 127
Fax: 541 147 160
Web: http://www.fce.vutbr.cz/
E-mail: klimova.j@fce.vutbr.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: 10 494 Kč za každých započatých 6 měsíců studia při překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok o méně než 12 měsíců, podrobnosti https://www.vutbr.cz/studenti/poplatky

Koleje: http://www.kam.vutbr.cz/

Menza: http://www.kam.vutbr.cz/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit