VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Finance (6208T127)

Studijní program: Economic Policy and Administration (P6202)

Typ studia: Doktorské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: Ekonomické

Náplň programu/oboru:
Absolvent získá všeobecné, odborné a speciální znalosti a dovednosti pro samostat-nou vědeckou a tvůrčí odbornou práci s možností uplatnit se ve výzkumu a vývoji, v ekonomicky zaměřeném školství, v institucích peněžního a kapitálového trhu, v organizačních složkách státu a v samosprávě i v oblasti vysoce kvalifikovaného odborného poradenství. Profilace absolventa bude vedena ve směru samostatné tvůrčí práce i práce v týmu a schopností komplexně, resp. interdisciplinárně analy-zovat a následně syntetizovat získané poznatky a transformovat je do podoby kvali-fikovaných rozhodnutí. Ucelené spektrum znalostí a dovedností mu umožní kvalifi-kovaně řešit složité situace nejen z pohledu současného stavu, ale i z hlediska pre-dikce vývoje na trzích s cílem dosáhnout ekonomických přínosů finančních transakcí osobně či institucionálně zarámovaných.4.3 Cíle studiaCíle oboru „Finance“ jsou následující:- rozvíjet znalosti studentů v oblasti teorie financí a ekonomie;- rozvíjet schopnosti studentů sledovat aktuální vývoj poznání v oblastech úzce souvisejících se zvoleným zaměřením disertační práce a dále toto poznání rozšiřo-vat a obohacovat;- vybavit studenty znalostí nástrojů, s jejichž pomocí lze kvalifikovaně řešit složité situace nejen z pohledu současného stavu, ale i z hlediska predikce vývoje na tr-zích s cílem dosáhnout ekonomických přínosů finančních transakcí institucionálně či osobně zarámovaných;- ozřejmit interdisciplinární vazby zvoleného zaměření do příbuzných oborů;- rozvíjet schopnost studentů používat pokročilé a specializované dovednosti a techniky k řešení kritických problémů ve výzkumu a v inovacích;18- rozvíjet schopnost studentů rozšiřovat a opětně definovat existující znalosti a profesionální praxi;- přispívat k rozvoji schopnosti studentů zapojit se do mezinárodní vědecké komu-nity a sdílet s ní informace;- vybavit studenty kompetencí projevovat autoritu, schopnost inovace, samostat-nost, vědeckou a profesionální integritu a trvalou oddanost vytváření nových myšlenek a postupů.

Cizí jazyk: Angličtina

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 31.12.2024


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 19. 10. 2018, 25. 1. a 1. 3. 2019 http://www.pef.mendelu.cz/dod

Obsah přijímaček:
Bc. termíny NSZ SCIO OSP/VŠP 8. 12. 2018 - 1. 5. 2019. Možnosti prominutí https://www.pef.mendelu.cz/bez-prijimacek, podrobnosti https://www.pef.mendelu.cz/prijimaci-rizeni. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. termíny NSZ SCIO OSP/VŠP 8. 12. 2018 - 1. 5. 2019. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 20. 3. 2019. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠKontakty FakultyNahoru

Mendelova univerzita v Brně, Provozně ekonomická fakulta
Telefon: 545 132 706
Fax: 545 132 727
Web: http://www.pef.mendelu.cz/
E-mail: pr@pef.mendelu.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Školné se neplatí, poplatky za prodloužení studia naleznete na stránkách fakulty.

Koleje: http://skm.mendelu.cz/ubytovani/27989-ubytovaci-zarizeni

Menza: http://skm.mendelu.cz/stravovani/28560-stravovaci-zarizeni


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit