VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Bezpečnost společnosti (3909T015)

Studijní program: Bezpečnost společnosti (N3953)

Typ studia: Navazující magisterské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 2

Zaměření: Technické

Náplň programu/oboru:
Studijní obor má interdisciplinární charakter a je zaměřen na prohloubení znalostí společensko-vědních, přírodovědných, právních a manažersko-ekonomických disciplín, informatiky a na jejich aplikace v praxi. Studium vychází ze současných potřeb vyplývajících z možných ohrožení společnosti, obyvatelstva, životního prostředí, složek národního hospodářství a kritické infrastruktury. Obor se ve druhém ročníku studia dělí do čtyř následujících specializací: - Specializace "Rizikové inženýrství": Absolventi získají znalosti a dovednosti z oblasti ekonomie, managementu a krizového managementu, bezpečnosti práce, strojů a zařízení, risk managementu, práva a legislativy, krizového řízení a ochrany při mimořádných událostech. - Specializace "Ochrana obyvatelstva": Absolventi jsou erudovaní odborníci pro oblast bezpečnosti společnosti se zaměřením na ochranu obyvatelstva, majetku, prostředí, kritické infrastruktury a logistického zabezpečení mimořádných událostí a krizových situací. Samostatně se orientují ve vzniklých mimořádných událostech, provádějí jejich všestrannou analýzu a vyhodnocení a navrhují efektivní řešení všestranného zabezpečení ochrany obyvatelstva. - Specializace "Environmentální bezpečnost": Absolventi specializace jsou odborníci ve sférách environmentální problematiky na regionální, národní i nadnárodní urovni. Jsou připraveni na odborné pracovní pozice v oblastech průmyslu, ochrany životního prostředí, orgánech státní správy, stejně tak jako na funkce s přímou odpovědností v oblasti krizového řízení a ovládání environmentálních rizik. - Specializace "Rizika výrobních a logistických procesů": Absolventi se uplatní ve vedoucích technických funkcích v oblasti logistiky. Také se uplatní jako projektanti logistických systémů v oblasti technického řešení výroby, dopravy, manipulace s materiálem, identifikace a balení, zásobování, odbytu, prodeje, údržby apod.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 31.12.2024


Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 6.2.2020

Den otevřených dveří, poznámka: 6. února 2020 https://www.utb.cz/uchazec/pro-uchazece/den-otevrenych-dveri/

Obsah přijímaček:
Informace o navazujícím magisterském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. Řízení environmentálních rizik test AJ 17. 6. 2019, pro 2. kolo 27. 8. 2019, ostatní Bc. obory bez přijímací zkoušky. Informace o navazujícím magisterském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 15. 4. 2019, 2. kolo 11. 8. 2019. Informace o navazujícím magisterském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
Bezpečnost společnostiFakulta logistiky a krizového řízeníUniverzita Tomáše Bati ve ZlíněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta logistiky a krizového řízení
Telefon: 576 032 087
Web: http://www.flkr.utb.cz
E-mail: studium@flkr.utb.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatky za delší studium za každých započatých šest měsíců studia: 9 810 Kč v prvním roce od překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok, 19 620 v dalších letech od překročení standardní doby studia zvětšené o jeden rok.

Koleje: www.kmz.utb.cz

Menza: www.kmz.utb.cz


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit