VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Systémové inženýrství a informatika ()

Studijní program: Systémové inženýrství a informatika ()

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: Technické

Náplň programu/oboru:
Absolvent bakalářského studijního programu Systémové inženýrství a informatika najde široké uplatnění v organizacích vytvářejících a užívajících informační systémy a informační technologie, ať už jsou to soukromoprávní subjekty (podniky různého typu, obchodní společnosti, finanční instituce, společnosti působící v oblasti ICT apod.) nebo veřejnoprávní subjekty (orgány veřejné moci) a ve zdravotnických organizacích. Absolvent studijního programu Systémové inženýrství a informatika disponuje znalostmi z oblasti systémové vědy, matematiky a statistiky, teoretické informatiky, informačních a komunikačních technologií, informačních systémů, abstraktního modelování, počítačových simulací, databázových a informačních systémů, bezpečnosti a ochrany dat Absolvent rozumí jednotlivým úrovním architektur počítačových systémů, jako jsou číslicové obvody, procesory, operační a databázové systémy, úložiště dat a počítačové sítě. Nedílnou součástí znalostí absolventa jsou znalosti související se softwarovým inženýrstvím, objektovou analýzou, návrhovými vzory, metodikami vývoje softwaru, programováním, tvorbou webových aplikací a zpracováním dat nejrůznější povahy. Specifické znalosti absolventa obsahují jak oblast kybernetické bezpečnosti a ochrany dat, tak vybrané přístupy umělé inteligence a principy jejích nástrojů v modelování a řešení úloh z různých oblastí. Studijní program rovněž zahrnuje znalosti ze společensko-vědních oborů, a to především základní znalosti ekonomie a podnikové ekonomiky, etiky a základních oblastí práva se zaměřením na právo v IT.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 31.12.2024


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 9. února 2019 http://mvso.cz/event/den-otevrenych-dveri/

Obsah přijímaček:
Uchazeč, který dodá veškeré požadované materiály, bude přijat na základě interního systému hodnocení ke studiu, bez přijímacího pohovoru a přijímacích testů.

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímací zkoušky (přijímací řízení 1. kolo 28. 2., 2. kolo 28. 6., 3. kolo 20. 9. 2019). Informace o navazujícím magisterském studiu naleznete na stránkách školy.

Pozn. k přihláškám: Bc. 20. 9. 2019. Informace o navazujícím magisterském studiu naleznete na stránkách školy.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru

Kontakty FakultyNahoru

Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s., Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s.
Telefon: 587 332 311
Fax: 587 332 311
Web: http://www.mvso.cz/
E-mail: mvso@mvso.cz


ŠkolnéNahoru

Školné za semestr od: Bc: 17 500 Kč, Mgr: 20 000 Kč

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Bc. Ekonomika a management 35 000 Kč/akademický rok, Sys. inženýrství a informatika 40 000 Kč/akademický rok, nMgr. 40 000 Kč/akademický rok, podrobnosti http://mvso.cz/studium/skolne-a-stipendia/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit