VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Systémové inženýrství a informatika (B0619P140001)

Studijní program: Systémové inženýrství a informatika (B0619P140001)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 3

Zaměření: Technické

Náplň programu/oboru:
Absolvent bakalářského studijního programu Systémové inženýrství a informatika najde široké uplatnění v organizacích vytvářejících a užívajících informační systémy a informační technologie, ať už jsou to soukromoprávní subjekty (podniky různého typu, obchodní společnosti, finanční instituce, společnosti působící v oblasti ICT apod.) nebo veřejnoprávní subjekty (orgány veřejné moci) a ve zdravotnických organizacích. Předpokládá se jeho uplatnění v praxi jako výkonného i tvůrčího pracovníka v oblasti informatiky a informačních a komunikačních technologií, tedy v oblastech zaměřených na informační systémy a jejich bezpečnost, inteligentní systémy, počítačové systémy, sítě a komunikační technologie: •při vytváření, správě a provozování IS/ICT, •jako analytik, návrhář IS/ICT, •jako programátor, vývojář aplikací a tester, •jako vývojář sociálních sítí, nástrojů pro elektronickou komunikaci, počítačových her, •v realizačním týmu IT řešení a produktů, systémových integrátorů, business analytiků, •jako konzultant, konzultant podpory, •ve všech oblastech informatiky počínaje vývojovou prací v průmyslu, v provozu, údržbě, prodeji, servisu počítačových a informačních systémů, jako manažer rozvoje a provozu IS/ICT, správce aplikací a infrastruktury ICT, metodik IS/ICT, pracovník informačních a komunikačních technologií oddělení a datových center podniků, organizací, nebo orgánů veřejné moci, •jako podnikový a bezpečnostní analytik.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 22.12.2021


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 12. února 2020 https://mvso.cz/event/den-otevrenych-dveri-2/

Obsah přijímaček:
Uchazeč, který dodá veškeré požadované materiály, bude přijat na základě interního systému hodnocení ke studiu, bez přijímacího pohovoru a přijímacích testů.

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímací zkoušky (přijímací řízení 1. kolo 28. 2., 2. kolo 30. 6., 3. kolo 18. 9. 2020). Informace o navazujícím magisterském studiu naleznete na stránkách školy.

Termín přihlášek: 18.9.2020

Pozn. k přihláškám: Bc. 18. 9. 2020. Informace o navazujícím magisterském studiu naleznete na stránkách školy.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠKontakty FakultyNahoru

Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s., Moravská vysoká škola Olomouc, o.p.s.
Telefon: 587 332 311
Fax: 587 332 311
Web: http://www.mvso.cz/
E-mail: mvso@mvso.cz


ŠkolnéNahoru

Školné za semestr od: Bc: 17 500 Kč, Mgr: 20 000 Kč

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Bc. Ekonomika a management 35 000 Kč/akademický rok, Sys. inženýrství a informatika 40 000 Kč/akademický rok, nMgr. 40 000 Kč/akademický rok, podrobnosti http://mvso.cz/studium/skolne-a-stipendia/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit