VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE, s.r.o.

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Informace o zpracování údajů naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE, s.r.o.

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

 

AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE, s.r.o.

Za Poříčskou bránou 375/22, 18600  Praha 8 (Mapa)
Typ školy: Soukromé vysoké školy
IČ: 26774445

Telefon: 777 878 581
Web: http://www.amakcz.cz
E-mail: recepce@amakcz.cz

AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE - AMAK je vysokoškolská vzdělávací instituce realizující bakalářské (Bc.), magisterské, doktorské (PhD.) a doktoranské (JUDr., PhDr., PaedDr.) studijní programy v oborech Řízení lidských zdrojů a ekonomika práce, Management, Sociologie a Psychologie. Dále realizuje profesní vzdělávání - Specialista výcviku zvířat MAT (Master of Animal Training).
Studentům nabízí jazykové kurzy a zkoušky FCE (Cambridge First Certificate in English) a CAE (Cambridge Certificate in Advanced English).

V průběhu celého roku poskytuje AMAK akreditované rekvalifikační kurzy MŠMT - Manažer a Pedagogické minimum pro instruktory odborného výcviku, které jsou vhodné pro všechny, kteří se chtějí naučit něco nového, zvýšit si kvalifikaci a díky tomu pak najít dobré zaměstnání.

Po úspěšném absolvování těchto kurzů získají absolventi Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností dle akreditace udělené MŠMT ČR. Vyučující jsou vysoce kvalifikovaní vysokoškolští pedagogové s dlouholetými zkušenostmi ve výuce. Kurzy probíhají v příjemném prostředí v centru Prahy - snadno dostupné i pro mimopražské zájemce. Program lze studovat v denní i víkendové formě.

AMAK volně pokračuje v aktivitách Ústavu psychologického poradenství a diagnostiky r.s. (UPPD), a dále v aktivitách Institutu komunikačních a scénických studií (IKOSS).

Ústav psychologického poradenství a diagnostiky r.s. byl založen v roce 2000 a zabýval se vzděláváním pracovníků v oblasti psychologie, prevence nežádoucích jevů, komunikace a ostatních aktivit pro sociální pomoc a vzdělávání. Vydával časopis PREVENCE SOCIÁLNĚ NEŽÁDOUCÍCH JEVŮ, vydával publikace, testoval vlastní psychologické programy pro diagnostikování jednotlivců i skupin či davu. V průběhu roku vzdělával přes 800 pracovníků.
zobrazit více

Typ studia: Bakalářské, Magisterské, Navazující magisterské, Doktorské

Rektor: Doc. PhDr. Felix Černoch, CSc.

Přijímací řízeníNahoru
Přesná data přihlášek, přijímaček a dnů otevřených dveří a obsah přijímacích zkoušek najdete u příslušných programů/oborů.
ŠkolnéNahoru

Školné za semestr od: Bc: 22 000 Kč, Mgr: 22 000 Kč

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: podle oboru a počtu semestrů, viz http://www.amakcz.cz/pro-uchazece.aspx Mimořádné přijímací řízení pro kombinované studium bakalářského a magisterského programu v oborech Management – ŘLZ a Sociálně psychologické poradenství počínaje letním semestrem 2015. Souběžně se otevírá jednoleté Bc. studium pro absolventy VOŠ v oboru Ekonomika/Management. Nabízí se rovněž nenavazující magisterské studium pro absolventy Bc. programů ve styčných oborech v profilaci AMAK.

Statistiky zobrazení - zobrazení detailu: 22173

Chcete připravit na přijímačky?
Doporučené články:

články odvolání nepřijetí vš

Odvolání na VŠ - nepřijetí ke studiu

Obdrželi jste rozhodnutí o nepřijetí? Podívejte se, jaké jsou vaše šance na odvolání (do novely zákona o VŠ v roce 2016 žádost o přezkoumání rozhodnutí). Pozor, odvolání musíte podat do 30 dnů od doručení záporného vyrozumění orgánu, který rozhodnutí vydal; zmeškání lhůty vám bude prominuto jen ze závažných důvodů.

Celý článek

článek jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol žurnalistika a mediální studia

Jak se dostat na žurnalistiku

Studium žurnalistiky, mediálních studií, marketingové komunikace či public relations nabízí 9 fakult veřejných škol a 9 soukromých vysokých škol. Tyto obory najdete na filozofických či sociálněvědních fakultách, ale také na fakultách ekonomických.

 

Celý článek

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol KamPoMaturitě.CZ

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol

Zajímá vás, kde se na dané obory můžete přihlásit? Jaké jsou konkrétní požadavky k přijímačkám pro rok 2018? Informace pro obory, které neuvádíme v tomto přehledu, najdete na www.VysokeSkoly.com, aktuální informace k 2. kolům a prodloužení termínů pro podání přihlášek pak zde.

Nejžádanější obory doporučujeme nastudovat z našich e-booků - stáhněte si je zdarma, podívejte se na videa: práva, medicína, psychologie, ekonomie, humanitní obory, TSP OSP, Policejní akademie ČR, nejžádanější obory

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí a podat odvolání.

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit