VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / obor
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - NEWTON College, a. s.

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - NEWTON College, a. s.

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

Zpět na NEWTON College, a. s.

NEWTON College, a. s.

Rašínova 103/2, 602 00  Brno (Mapa)

Telefon: 542 513 419
Fax: 542 513 422
Web: http://www.newtoncollege.cz/
E-mail: studijni@newtoncollege.cz

NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie inspirovaná úspěšnými modely ze zahraničí, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky. V letech 2012, 2013 i 2014 jsme se stali nejlépe hodnocenou soukromou vysokou školou v ČR!

NEWTON College vznikla v roce 2004 jako neveřejná vysoká škola akreditovaná MŠMT ČR. Svým studentům nabízí vysokoškolské vzdělávání v oblasti podnikání a managementu. Posláním vysoké školy NEWTON College je vychovávat absolventy se znalostmi, technikami a dovednostmi nezbytnými pro úspěšný výkon manažerské praxe. Pro naplňování tohoto poslání NEWTON College klade důraz na zapojení studentů do reálných firemních činností a projektů formou povinných pracovních stáží v rozsahu odpovídajícím běžnému manažerskému výcviku u budoucích zaměstnavatelů.

V základní nabídce poskytujeme několik velice kvalitních a moderně strukturovaných studijních oborů a specializací, které rozšiřují profil absolventa a umožňují širší možnosti uplatnění. Po úspěšném absolvování bakalářského oboru získávají studenti titul Bc.

Bakalářské obory:

Nově si můžete vybírat z bakalářských oborů, které jsou rozděleny na obory NEWTON Standard - inovované studijní plány s větším množstvím praktických specializačních předmětů oproti předchozí nabídce, NEWTON Business - jsou určeny jen pro kombinovanou formu studia a v propojení s praxí jdou ještě dále, oproti standardním oborům mají ještě více specializačních i výběrových předmětů a menší studijní skupiny max. 30 studentů. Exkluzivní formu studia naleznete u oborů ze skupiny NEWTON Premium – v těchto oborech čekejte studium pod vedením významné osobnosti z řad renomovaných a velmi uznávaných odborníků v ĆR, vysoce motivovanou výběrovou skupinu max. 24 spolužáků, velké množství specializačních předmětů a celou řadu nadstandardních benefitů a služeb.

 

NEWTON Standard:

Management lidských zdrojů

Dobrých „ejčáristů“ je dnes jako máku. Je to obor, který se u nás stále vyvíjí, a proto skýtá mnoho příležitostí. U nás se při výchově nových manažerů lidských zdrojů zaměřujeme hlavně na předměty v oblasti psychologie a práce s lidmi. Studium probíhá v menších skupinách za pomoci moderních metod a technologií. Baví vás psychologie, práce s lidmi, komunikace a chcete mít špičkové manažerské schopnosti? Pak je tento obor přímo pro vás!

 

Globální podnikání a management

Každý úspěšný podnikatel musí také umět vést svou firmu tím správným směrem. V tomto oboru vychováváme novou generaci podnikatelů, kteří mají nejen vize a cíle, ale také schopnosti udržet opratě své firmy v neustávajícím konkurenčním závodě o klienty. Chcete v budoucnu úspěšně podnikat a získat již při studiu náskok před konkurencí? My vám s tím pomůžeme právě v tomto oboru.

 

Psychologie pro manažery

Správného manažera nedefinují pouze ekonomické výsledky, ale i to, jak funguje jeho tým. V tomto oboru se soustředíme právě na výchovu takových manažerů, kteří dokáží svůj tým nejen správně vést, ale i motivovat. Pro to jsou důležité nejen manažerské schopnosti, ale také znalosti z oblasti psychologie a komunikace. Staňte se úspěšným manažerem společně s námi!

 

Management cestovního ruchu

Chcete vést vlastní restauraci, hotel nebo penzion? Láká vás práce na vysokých pozicích v mezinárodních řetězcích podnikajících v oblasti cestovního ruchu? Myslíte, že má smysl, aby lidé z naší země odjížděli s pocitem, že o ně bylo dobře postaráno? Pak je tento obor určen přesně pro vás. Připravíme vás pro práci ve světě, kde se dobří manažeři a šikovní podnikatelé nikdy neztratí.

 

Mediální management

Svět médií je fascinující! Přijďte se k nám naučit, jak se vedou a vytváří úspěšné mediální kampaně. Poznejte nástroje a moderní trendy v komunikaci, se kterými se dostanete k cílové skupině, kterou právě potřebujete oslovit. Naučíme vás, jak pracovat s množstvím informací, které nás dnes a denně obklopují a snaží se nás ovlivnit.

 

Marketing a Brand management

Dobrá značka je základ úspěchu. Každá dobrá značka musí vyprávět svůj jedinečný příběh, který budou zákazníci milovat. Pravdou je, že takovou značku by dnes chtěl mít každý, ale jen málokdo nad firemní komunikaci umí přemýšlet v širších souvislostech. My máme odborníky, kteří vám předají to nejlepší, co v nich je. A věřte, že je toho hodně.

 

Global Business and Management (v anglickém jazyce)

V tomto oboru se toho dozvíte stejně, jako v oboru Globální podnikání a management. Jediný rozdíl je v tom, že spolu celou dobu budeme hovořit anglicky.

 

NEWTON Business (jen KFS):

Change Management

Jediné, co je jisté, je, že se vše bude měnit. Získané informace jsou východiskem a ne cílem. Úspěch podnikatele je závislý nejen na tom, jak o změnách přemýšlí a zda je vůbec vnímá, ale zejména pak na tom, zda a jak je umí do své firmy implementovat, aby je přeměnil na energii, která se dá využít pro rozvoj a posílení celé firmy. Ukážeme vám, jak na to a pomůžeme vám lépe rozumět tomu, co se děje!

 

Management zdravotnictví a sociálních služeb

Unikátní obor určený k rozšíření manažersko-ekonomických znalostí a dovedností se specializací na problematiku zdravotnictví a sociálních služeb. Zdravotnická zařízení, jakož i zařízení sociálních služeb mají podobu poměrně specifických organizací, ať již se jedná o veřejné instituce či podnikatelské subjekty. Nezbytnou podmínkou jejich úspěšného řízení je schopnost kombinovat oborové znalosti se znalostmi ekonomickými a současně i znalostmi a dovednostmi manažerskými.

 

NEWTON Premium:

Brand Management

„Značka je to, co Vám zůstane, když Vám shoří továrna,“ zní známý citát Davida Ogilvyho. Dobrá značka je základ úspěchu. Každá dobrá značka musí vyprávět svůj jedinečný příběh, který budou zákazníci milovat. Pravdou je, že takovou značku by dnes chtěl mít každý, ale jen málokdo nad firemní komunikaci umí přemýšlet v širších souvislostech.

Osobností tohoto oboru je Karel Novotný - marketingový expert, specialista na brand building, který patnáct let pracoval v celé řadě reklamních agentur a před časem oznámil vznik vlastní konzultační firmy Brand Family. Mimo to se angažuje i na vzdělávacím poli a samotné NEWTON College dlouhodobě pomáhá s budováním značky. Pokud chceš o Karlu Novotném zjistit více, mrkni na video nebo si s ním přečti zajímavý rozhovor.

 

Digitální marketing

Komplexní obor připravující na kariéru v online marketingovém a manažerském prostředí. Spotřebitelé tráví stále více času on-line, Online reklama již přeskočila tištěnou a rozhlasovou inzerci a televizní reklamě šlape na paty, proto je právě tento obor jeden z nejvíce dynamicky se rozvíjejících oborů současnosti.

Garantem tohoto oboru je Jan Řezáč, který patří mezi nejznámější webové konzultanty. Společně s dalšími experty založil webový rod House of Řezáč, pod jehož erbem chce změnit chaos webů v pevný řád. Je také autorem první české knihy o webdesignu, Web ostrý jako břitva. Pokud chceš o Janu Řezáči zjistit více, mrkni na video nebo si s ním přečti zajímavý rozhovor.

 

Mediální management

Stále rostoucí vliv médií nás přesvědčuje o důležitosti a včasnosti správných informací. Studijní obor Mediální management vzdělává mediální odborníky, jenž svoje znalosti získávají napříč mediální, marketingovou, manažerskou i ekonomickou sférou.

Garantem oboru je Marek Vítek, který během své kariéry reportéra navštívil válečné zóny jako jsou Jugoslávie, Kosovo, Sierra Leone, Afghánistán nebo Irák. Za svou bohatou novinářskou kariéru vystřídal řadu českých deníků a televizních projektů. Za zmínku jistě stojí pořady Na vlastní oči nebo Fakta. Následně působil ve funkci ředitele v dnes již zaniklé TV Pětka a poté v TV Metropol. Nyní se rozhodl své zkušenosti předat dál - stal se garantem nového vysokoškolského oboru Mediální management na NEWTON Colllege. Pokud chceš o Marku Vítkovi dovědět více, mrkni na video nebo si s ním přečti zajímavý rozhovor.

 

Dvouleté navazující magisterské obory: 

 

Mezinárodní management a Management lidských zdrojů poskytujeme ve spolupráci s jednou z největších manažerských vysokých škol v Evropě – Warsaw Management University.

U obou oborů naleznete stejný základ – studium managementu, ekonomie, práva a psychologie. Tuto kombinaci pokládáme na NEWTON College za ideální mix pro každého moderního manažera.

 

Hlavní rozdíl mezi obory spočívá v tom, že se jednotlivé specializace profilují do jiné oblasti řízení společností. Zatímco u oboru Management lidských zdrojů se více zaměříte na vedení, práci a osobní rozvoj lidí, tak v oboru Mezinárodní management na řízení procesů a byznysu v mezinárodním kontextu.

 

Na NEWTON College můžete studovat také nejprestižnější a nejžádanější světovou manažerskou kvalifikaci v podobě manažerského programu MBA v českém jazyce!

NEWTON College má nyní pobočku v Brně i v Praze.
Brno: Rašínova 2, 602 00 Brno
Praha: Václavské náměstí 11, 110 00 Praha 1
 

 

zobrazit více

Typ studia: Bakalářské, Navazující magisterské

Vedení (rektor/děkan/ředitel): MUDr. Jan Mojžíš

Poslat dotaz na studijní oddělení Elektronická přihláška
Přijímací řízeníNahoru
Den otevřených dveří:
NEWTON College v Brně 7. 9. a 9. 11. 2017, 25. 1., 15. 2., 15. 3., 14. 6. a 6. 9. 2018, NEWTON College v Praze 7. 9. a 23. 11. 2017; 31. 1.,22. 2., 22. 3., 14.6. a 6.9. 2018 další informace http://www.newtoncollege.cz/sekce/denni-studium/kde-nas-potkate
Počet studentů 1. ročník:
59
Přijímací zkoušky:
Přijímací pohovor lze absolvovat i během Dnů otevřených dveří, ale je nutné se přihlásit minimálně 3 dny předem. Na námi určené termíny přijímacího řízení (konkrétní termíny jsou uvedeny v online přihlášce) je nutné se přihlásit nejpozději 1 den předem.
Přijímací zkoušky (cena):
0 Kč
Přihlášky ke studiu (termín):
Termín podání přihlášek k bakalářskému studiu končí poslední pracovní den v září. Při naplnění maximální kapacity otevřených zaměření může být přijímací řízení ukončeno dříve.
Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ
Přesná data přihlášek, přijímaček a dnů otevřených dveří a obsah přijímacích zkoušek najdete u příslušných oborů.
Úspěšnost u přijímačekNahoru
Rok přihlášeníPřihlášenýchPřijatých
Úspěšnost
Nezaměstnaných*
201745244999% **
201635028080% **
201537831884%23,3%
201437431484% **
201323822896%16% **
201215714190%3,8% **
2011887383%11,1%
2010736082%8,3%
2009875968%0%
*Metodiku výpočtu uvádíme v sekci O nás, zdroj: SVP
** v těchto letech máme od SVP údaje pouze za celé školy, nikoliv za jednotlivé fakulty
ŠkolnéNahoru

Školné za semestr od: Bc: 24 500 Kč, Mgr: 29 500 Kč

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Bakalářské obory: Mediální management - 49.000 Kč Management cestovního ruchu - 49.000 Kč Psychologie pro manažery - 55.000 Kč Management lidských zdrojů - 49.000 Kč Marketing a Brand management - 55.000 Kč Globální podnikání a management - 49.000 Kč Global Business and Management - 119.000 Kč (v anglickém jazyce) podrobnosti http://www.newtoncollege.cz/sekce/denni-studium/financovani-studia

Koleje: http://www.newtoncollege.cz/sekce/denni-studium/ubytovani

vysokeskoly.com doporučují pro přípravuNahoru

Ebook:

Kurzy:

Učebnice:109 KčObjednat259 KčObjednat129 KčObjednat

Studijní oboryNahoru
Filtr
Název:
Typ: Forma:
Jazyk: Zaměření:
Global Business and Management (6208R134)  
Globální podnikání a management (6208R134)  
Management mezinárodních institucí a veřejné správy (6208R135)  
Management se zaměřením na psychologii (6208R155)  
Zobrazit vše

 

Zaměření:

  • Ekonomické

Statistiky zobrazení - zobrazení detailu: 63121

Chcete připravit na přijímačky?Doporučené články:

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol 2017 KamPoMaturitě.CZ

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol

Zajímá vás, kde se na dané obory můžete přihlásit? Jaké jsou konkrétní požadavky k přijímačkám pro rok 2017? Informace pro obory, které neuvádíme v tomto přehledu, najdete na www.VysokeSkoly.com, aktuální informace k 2. kolům a prodloužení termínů pro podání přihlášek pak zde.

Nejžádanější obory doporučujeme nastudovat z našich e-booků - stáhněte si je zdarma, podívejte se na videa: práva, medicína, psychologie, ekonomie, humanitní obory, TSP OSP, Policejní akademie ČR, nejžádanější obory

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí a podat odvolání.

Celý článek

článek jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol žurnalistika a mediální studia

Jak se dostat na žurnalistiku

Studium žurnalistiky, mediálních studií, marketingové komunikace či public relations nabízí 7 veřejných a 8 soukromých vysokých škol. Tyto obory najdete na filozofických či sociálněvědních fakultách, ale také na fakultách ekonomických.

 

Celý článek

článek jak se dostat na ekonomické fakulty

Jak se dostat na ekonomické fakulty

Management, cestovní ruch, podnikovou ekonomiku, finance a účetnictví, marketing, IT, komerční jazyky a další ekonomické obory nabízí přes 60 fakult veřejných a státních vysokých škol a 28 soukromých škol. Na všechny ekonomické obory se každý rok hlásí přes 23 tisíc studentů, z nich se na dané školy dostane necelých 60 procent. Ale pozor, na nejžádanějších fakultách je průměrná úspěšnost jen 30%.

Přečtěte si také:

Stáhněte si zdarma e-book, jak se dostat na ekonomii, podívejte se i na další návody k nejžádanějším oborům

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí podat odvolání.

 

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit