VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / obor
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

 

PANEVROPSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA

Wuchterlova 523/5, 160 00  Praha 6 (Mapa)
Typ školy: Soukromé vysoké školy
IČ: 28521994

Telefon: +420 220 515 510
Fax: +420 220 515 512
Web: http://www.paneurouni.cz
E-mail: info@paneurouni.com

PANEVROPSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA (PEVŠ) = jistota zaměstnání ve státní a veřejné správě. PEVŠ je jednou z největších a nejstarších soukromých škol, která má své pobočky v Praze, Brně a Ostravě. PEVŠ má v současnosti v ČR dvě fakulty – Fakultu práva, Fakultu ekonomie a podnikání. Nabízí akreditované prezenční i dálkové bakalářské, magisterské a doktorandské studium ve 14 akreditovaných studijních programech, aktuálně PEVŠ navštěvuje téměř 6 000 studentů. Univerzita má bohatou zahraniční spolupr... zobrazit víceáci a vzdělávací portfolio je připravováno a realizováno renomovanými domácími a zahraničními pedagogy a odborníky z praxe. V žebříčcích kvality vysokých škol se PEVŠ umisťuje na předních místech.
Fakulta práva je největší fakultou univerzity. Fakulta práva má vysoký odborný kredit, v žebříčku ARRA má téměř nu-lovou nezaměstnanost absolventů – připravujeme tedy úspěšné absolventy pro praxi. Fakulta se neustále dynamicky rozvíjí a dlouhodobě se setkává s převisem poptávky po studiu atraktivních oborů. V ČR lze studovat v Praze, Brně a Ostravě. Studenti mohou využít denní a dálkové formy studia.

Rektor: prof. JUDr. Ján SVÁK, DrSc.

FAKULTY / POBOČKYStatistiky zobrazení - zobrazení detailu:10639, vyhledáno: 572724

Chcete připravit na přijímačky?Doporučené články:

články odvolání nepřijetí vš

Odvolání na VŠ - nepřijetí ke studiu - žádost o přezkoumání rozhodnutí

Obdrželi jste rozhodnutí o nepřijetí? Podívejte se, jaké jsou vaše šance na odvolání, neboli přezkumné řízení. Pozor, žádost o přezkoumání rozhodnutí musíte podat do 30 dnů od doručení záporného vyrozumění orgánu, který rozhodnutí vydal; zmeškání lhůty vám bude prominuto jen ze závažných důvodů. Na přezkoumání nemá škola žádnou zákonnou lhůtu.

Celý článek

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol 2016 KamPoMaturitě.CZ

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol

Zajímá vás, kde se na dané obory můžete přihlásit? Jaké jsou konkrétní požadavky k přijímačkám pro rok 2016? Informace pro obory, které neuvádíme v tomto přehledu, najdete na www.VysokeSkoly.com, aktuální informace k 2. kolům a prodloužení termínů pro podání přihlášek pak zde.

Nejžádanější obory doporučujeme nastudovat z našich e-booků - stáhněte si je zdarma, podívejte se na videa: práva, medicína, psychologie, ekonomie, humanitní obory, TSP OSP, Policejní akademie ČR, nejžádanější obory

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí a podat odvolání.

Celý článek

článek státní maturita 2017 kampomaturite.cz

Státní maturita 2017

Jak bude vypadat státní maturita v roce 2017? Seznamte se s novinkami u státní i profilové maturity, stáhněte si vzorové i ostré testy CERMAT, zjistěte informace o termínech, obsahu a kritériích hodnocení společné části státní maturity pro letošní rok. Jak postupovat v případě, že maturitu neuděláte, jak a kde požádat o přezkoumání průběhu a výsledku zkoušky, jak je to s opravnými zkouškami.

 

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit