VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:
Zvolte stranu: 1-100 | 101-151
KVALITA VÝUKY JE PRO UNICORN COLLEGE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

KVALITA VÝUKY JE PRO UNICORN COLLEGE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Unicorn College nabízí svým studentům vysoce kvalitní vzdělání v oblastech informační a komunikační technologií, ekonomie a managementu. Cílem je poskytnout studentům aktivní schopnost využít získané vědomosti tam, kde je to vyžadováno, a rovněž tyto znalosti obohatit o reálné zkušenosti.

Pomaturitní studium - (ne)poslední záchrana před prací

Pomaturitní studium - (ne)poslední záchrana před prací

Úspěšně ukončená střední škola představuje důležitý milník v životě jedince. V současné době se však středoškolské vzdělání považuje za minimum a „předstupeň“ nejvyššího dosaženého vzdělání. Ovšem ne vždy se zdaří a tak brány vysokoškolského studia zůstanou zavřeny.

Oblíbený finalista Česko-Slovenské Superstar Ben Cristovao, talentovaný zpěvák a tanečník představil na Slovensku své nové album

Oblíbený finalista Česko-Slovenské Superstar Ben Cristovao, talentovaný zpěvák a tanečník představil na Slovensku své nové album "Definitely different".

V rámci zpěvákova live show vystoupila taneční skupina JAD dance company, Benův americký producent a zpěvák Verse-atila.
„Není mnoho organizací, kde by se člověk cítil stejně jako v OSN“

„Není mnoho organizací, kde by se člověk cítil stejně jako v OSN“

Michal Novák, student oboru International Relations and European Studies na Metropolitní univerzitě Praha, strávil na půdě OSN v New Yorku půl roku jako stážista. Jak sám říká, práce v instituci, jako je Organizace spojených národů, je něčím, na co nezapomene. Tato zkušenost mu pomohla ujistit se, že diplomacie je cesta, kterou se chce ubírat i nadále.

Vyučující NEWTON College viceguvernérem ČNB

Vyučující NEWTON College viceguvernérem ČNB

Prezident republiky Václav Klaus jmenoval v úterý 29. června vedoucího Ústavu ekonomie brněnské soukromé vysoké školy NEWTON College Vladimíra Tomšíka viceguvernérem České národní banky.

Nová příležitost pro zájemce o studium žurnalistiky

Nová příležitost pro zájemce o studium žurnalistiky

Od podzimního semestru otevírá Anglo-americká vysoká škola, nejstarší soukromá vysoká škola v České Republice, nový program Žurnalistika a komunikace, který je svým formátem v české republice zcela ojedinělý.

Bankovní institut vysoká škola

Studuj na BIVŠ!

BIVŠ je moderní soukromá vysoká škola, sídlící v moderním campusu v Praze Stodůlkách. Nabízí studium 9 atraktivních bakalářských oborů z oblasi bankovnictví, finančnictví, managementu, práva a veřejné správy a magisterské studium financí, informačních technologií a managementu.

Studenti grafického designu opět vystavují

Studenti grafického designu opět vystavují

Prague College s potěšením oznamuje, že se bude konat další HND Graphic Design Final Show, která bude k vidění v Cristal baru od 18. do 19. června 2010.

bibs-logo-100

BIBS – vysoká škola nemá prázdniny, využijte toho!

BIBS - vysoká škola přijímá přihlášky do bakalářských studijních programů!

Ještě není pozdě se přihlásit a na podzim začít studovat. Čtěte dál a následně vše potřebné najděte na www.bibs.cz nebo pište na marketing@bibs.cz

cvut-logo-114

Expertem na ICT Security

„Nový magisterský studijní obor – „Bezpečnost informačních a telekomunikačních systémů“, je první svého druhu v Evropě!“, říká doc. Václav Jirovský, z Fakulty dopravní ČVUT v Praze. Absolventi pak mají šanci uplatnit se jako bezpečnostní manažeři, analytici, či vůdčí odborníci pro organizaci a výcviku bezpečnostních týmů. Bakaláři se mohou přihlásit do 15. června na adrese http://security.fd.cvut.cz/

archip-logo-100

ARCHITECTURAL INSTITUTE IN PRAGUE – ARCHIP

Architectural Institute in Prague (ARCHIP), který letos zahájil svoji činnost ve Veletržním paláci, je první tuzemskou soukromou vysokou školou architektury. Bakalářský studijní program Architektura s výukou v angličtině se otevírá domácím i zahraničním zájemcům již na podzim letošního roku, přihlášky na webu školy lze podávat do 21. června.

vsfs_zavisli_160

Multimediální soutěž pro všechny „závislé“ studenty VŠFS

Všem studentům závislým na vědomostech přináší VŠFS možnost zúčastnit se kreativní reklamní soutěže. BUĎTE ZÁVISLÍ!!! Koukněte se na www.zavislinavedomostech.cz a ukažte všem, co ve Vás je...

Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii

Milí zájemci, agentura STUDYLINE Vás srdečně zve na přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii. Vstup na přednášky je zdarma! Speciální ceny studia v zahraničí pro každého účastníka přednášek! Slosování o hodnotné ceny!

Titul v oboru komunikace nabízí absolventům řadu možnosti ve svých kariérách

Titul v oboru komunikace nabízí absolventům řadu možnosti ve svých kariérách

University of New York v Praze (UNYP) v současné době přijímá přihlášky do studijního bakalářského programu Komunikace a masmédia (CMM).

Nové číslo časopisu Kam Po Škole je tady!

Zdarma stahujte dubnové číslo našeho časopisu Kam Po Škole s detailním přehled studia na vysokých školách, VOŠ a jazykových školách. Podrobné informace jak si najít práci, napsat životopis, motivační dopis i s ukázkovými vzory. Celkem na 44 stranách se představuje 107 škol!

Proč studovat na soukromé vysoké škole?

Proč studovat na soukromé vysoké škole?

Možná by otázka mohla znít obráceně: proč si soukromou vysokou školu nevybrat? Pokud si budoucí studenti myslí, že je studium na ní jednodušší než na veřejné vysoké škole, nebo pokud se dokonce domnívají, že si titul za své školné prostě „koupí“, měli by většinu soukromých vysokých škol vyřadit ze seznamu svého výběru.

UNYP zahajuje přijímání přihlášek ke studiu bakalářských programů

UNYP zahajuje přijímání přihlášek ke studiu bakalářských programů

University of New York in Prague (UNYP) začala přijímat přihlášky ke studiu bakalářských programů pro akademický rok 2010/2011. Škola nabízí studentům možnost studovat řízení obchodu (business administration), psychologii, komunikaci a masmédia, mezinárodní a ekonomická studia a anglický jazyk a literaturu.
Praxí ověřené vědomosti se daleko lépe vstřebávají

Praxí ověřené vědomosti se daleko lépe vstřebávají

Teorie je pouhým stavebním kamenem praxe“, to je heslo, kterým se řídí vedení Institutu informatiky (www.iivos.cz) už od vzniku školy v roce 2006. Jednoznačnou výhodou studia na této škole je totiž 14 týdenní praxe studentů v IT firmách, což přináší nesporné profity všem zúčastněným stranám – škole, studentům i firmám.
intact_logo_200

Týden špičkové výuky angličtiny zdarma!

Jazykové kurzy v zahraničí, již 20. sezóna. Škola Kingsway Worcester nabízí týden kurzu General Group a Business Group zdarma! Jestliže Váš kurz bude zahrnovat týden od 5.4. do 9.4. nebo týden od 31.5. do 4.6.2010, budete mít výuku General Group a Business Group v tyto týdny zdarma!

Intact.cz

Univerzita Jana Amose Komenského: nové atraktivní obory

Univerzita Jana Amose Komenského: nové atraktivní obory

Univerzita J. A. Komenského jako první soukromá vysoká škola v Česku poskytla svým studentům ucelený systém univerzitního vzdělání. Škola, kde můžete mimo jiné získat i profesní manažerský titul MBA, akreditovaný u prestižní organizace Foundation for International Business Administration Accreditation, nyní nabízí nové atraktivní obory: bezpečnostní studia a pojišťovnictví.

presto_logo_130

Získejte nyní slevu 3000 Kč na pomaturitní studium v JŠ PRESTO!

Pomaturitní studium v centru Prahy. Chcete si ještě chvilku užívat výhod studentského života a stále nevíte kam po maturitě? Neváhejte a navštivte naše stránky www.presto-skola.cz. Úspěšnost našich studentů u mezinárodních zkoušek je téměř 100%!

Chcete si přečíst lednové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZ?

Detailní přehled nabídek studia na vysokých školách, VOŠ a jazykových školách najdete v našem aktuálním čísle časopisu KamPoMaturitě.CZ. Na 68 stranách se představuje celkem 140 škol. Zdarma ke stažení zde!
Fakulta managementu VŠE v patnácti letech

Fakulta managementu VŠE v patnácti letech

Fakulta managementu v Jindřichově Hradci, o níž se ví, že vychovává manažery všestranně uplatnitelné ve všech oborech lidské činnosti a je nejmladší fakultou Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE), na sebe upozornila prostřednictvím letos dokončené a slavnostně otevřené prosklené přístavby Knihovnického a informačního centra FM.

Kvalita výuky je pro Unicorn College vždy na prvním místě

Kvalita výuky je pro Unicorn College vždy na prvním místě

Unicorn College nabízí svým studentům vysoce kvalitní vzdělání v oblastech informační a komunikační technologií (ICT), ekonomie a managementu. Cílem vysoké školy je poskytnout studentům aktivní schopnost využít získané vědomosti tam, kde je to vyžadováno, a rovněž tyto znalosti obohatit o reálné zkušenosti.
Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky - rozhovor

Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky - rozhovor

V České republice je v současnosti akreditováno více než 70 vysokoškolských vzdělávacích institucí, z toho téměř 65 % připadá na školy soukromé. Jaké je studium na těchto školách, jak soukromé VŠ získávají své studenty v nelehkém „boji“ se státními školami a jak se jim daří měnit některé zažité mýty, že na soukromých školách je něco „jinak“? Na to i spoustu dalších věcí se budeme ptát Radka Řechky, ředitele a kvestora Vysoké školy manažerské informatiky a ekonomiky.

upol_ff_logo_80

Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

Moderní studium v kulisách barokního města podpořené skvěle vybavenými knihovnami a kolejními komplexy. Flexibilní nabídka oborů ve stovkách kombinací. Vynikající podmínky pro studentské vyžití a zapojení se do kulturního dění města, které má procentuálně největší počet studentů v ČR.

Zahraniční jazykový kurz v Anglii - rozhovor

Chcete na jazykový kurz do Anglie?

Podívejte se na www.Anglictina-v-Anglii.cz a dozvíte se více o jazykové škole BEET. Pojedete-li o prázdninách, čeká vás deset kilometrů mořské pláže a zajímavé výlety.
upol_ff_katedra_filmu_logo_230

Katedra divadelních, filmových a mediálních studií

Katedra divadelních, filmových a mediálních studií je jednou z kateder Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Spolu s ostatními uměnovědně zaměřenými katedrami sídlí ve zrenovované barokní budově bývalého jezuitského konviktu.

studyline_klokan_80.jpg

Přemýšlíte o studiu a práci v Austrálii?

Přednášky jsou ideální možností jak získat aktuální a komplexní informace! Skvělé ceny jazykových a odborných kurzů, asistenční služby zdarma, kanceláře v Sydney a Perthu, asistence při hledání práce, ubytování "Share accommodation" za skvělé ceny. Speciální nabídka a ceny pro účastníky přednášek!

ZCU_UUD_logo

Ústav umění a designu Západočeské univerzity v Plzni

Ústav se zaměřuje na užité umění a design, působí zde řada významných českých umělců, jejichž renomé v oblasti výtvarného umění a designu přesahuje hranice České republiky. Termín pro podání přihlášek do bakalářského studia je konec listopadu.

Portál logo

Chcete učebnice a knihy se slevou?

Studenti mají stálou slevu 15 % na veškerou produkci nakladatelství Portál a 10 % na ostatní tituly!
Páté výročí Prague College

Nabídka programů na Prague College a názory absolventů

Přípravy dalšího akademického roku vrcholí a Prague College již za pár dní uvítá své nové i stávající studenty s bohatou nabídkou studijních možností pro zájemce s odlišným akademickým zázemím.

Studovat v angličtině se vyplatí

Studovat v angličtině se vyplatí

Proč nezkusit studovat vysokou školu v angličtině? Jedině tak budete připraveni na tvrdou pracovní konkurenci, která je v dnešním hektickém světě na denním pořádku, a navíc vašimi spolužáky budou lidé ze všech koutů naší planety. Nejvýhodnější a nejkvalitnější studijní programy nabízí Anglo-americká vysoká škola v Praze.

bivs_logo_150x120

Proč jsou absolventi Bankovního institutu vysoké školy kvalitně připraveni na nástup do praxe?

Soukromé vysoké školy většinou ve své propagaci nabízí zajímavé obory, některé také vyzdvihují vynikající uplatnění svých absolventů. Bankovní institut vysoká škola (BIVŠ) poskytuje kromě toho svým studentům kvalitní vzdělání propojené s praxí a začíná rozvíjet studium vybraných oborů v angličtině.
Pro VŠFS je získání statutu univerzity prostředek

Pro VŠFS je získání statutu univerzity prostředek

Na začátku července udělila Akreditační komise Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT ČR) souhlas se změnou statutu Vysoké školy finanční a správní na školu univerzitního typu.
Studium ekonomie a managementu: Vysoká škola NEWTON College vás zve na den otevřených dveří!

Možnost studia: vysoká škola NEWTON College

Vysoká škola NEWTON College nabízí studentům bakalářský stupeň vzdělání v oblasti podnikání a managementu. Posláním vysoké školy NEWTON College je vychovávat absolventy se znalostmi, technikami a dovednostmi nezbytnými pro úspěšný výkon manažerské praxe.

Zájemci o studium ekonomie a managementu mají možnost přihlásit se až do konce září ke studiu některého z oborů denní nebo kombinované formy studia vysoké školy NEWTON College.

Nová studijní příležitost

Nová studijní příležitost

V případě, že jste se ještě nerozhodli a stále zvažujete studijní možnosti pro školní rok 2009/2010, Prague College může být pro Vás to pravé.

Polyglot-logo_oranzova

Pomaturitní studium v Polyglotu – efektivně strávený rok s cizími jazyky!

Mnoho škol vám bude v dokonale vypadajících nabídkách tvrdit, že právě jejich studium je to nejlepší. Existuje ale mnoho indicií, které vám snadno naznačí, zda se skutečně jedná o kvalitní pomaturitní studium či nikoli.
uninova_logo_80

UNINOVA - Nová možnost vysokoškolského studia v oboru PRÁVO

UNINOVA jako první soukromá vysoká škola v České republice nabízí nabízí úplné vysokoškolské vzdělání v oboru právo v denní i externí formě. UNINOVA má dvě pracoviště: v Praze bude od 1. 10. 2009 probíhat výuka v obou formách, v Brně pouze v externí formě.
PRESTO_url_js_logo_100GIF.gif

Jazyky šupito presto? Jedině s jazykovou školou PRESTO!

Prázdniny a léto se již blíží a s nimi i čas dovolených a cestování za hranice nejen všedních dní. Plány, kam se všude podíváte, již jistě máte a zavazadla pomalu čekají na zabalení.
POVOLÁNÍ BUDOUCNOSTI: IT

POVOLÁNÍ BUDOUCNOSTI: IT

IT odborníci jsou nedostatkové zboží. Informační a komunikační technologie zasahují v poslední době do všech oblastí lidské činnosti – v soukromí i v zaměstnání. Přesto je u nás kvalitních odborníků na poli IT málo a poptávka po nich stále převyšuje nabídku. S tím souvisí i nedostatek specializovaných vzdělávacích institucí se zaměřením na ICT.

seminarky_logo

Putování po osudu Seminarky.cz očima jejich zakladatele

Největší databáze referátů a seminárních prací bude příští rok na českém internetu už 10 let. Její zakladatel Martin Šimša je doktorem medicíny a zároveň úspěšným internetovým podnikatelem. Podívejme se, jak vidí Seminárky dnes a jaké má s nimi další plány...
IIVOŠ logo

NAPROGRAMUJ SI SVOU BUDOUCNOST!

Poptávka po odbornících ICT v současnosti stále převyšuje nabídku. Důvodem je i nedostatek specializovaných vzdělávacích institucí se zaměřením na ICT. A proto je tu Institut informatiky - Vyšší odborná škola, která je lokální akademií CISCO a nabízí svým studentům zdarma získat certifikáty CCNA 1-4. Studentům oboru Informační technologie nabízí možnost 3letého denního nebo 3,5letého dálkového studia.

Milí příznivci cestování!

Milí příznivci cestování!

Rádi bychom vás tímto pozvali na další - v pořadí již 4. ročník veletrhu věnovaného studiu, práci a cestování (a nejenom těmto oblastem) v Austrálii.

Rozhovor s rektorem Metropolitní univerzity Praha prof. Michalem Klímou

Metropolitní univerzita Praha otevírá nové perspektivní obory

Zájemci o studium mohou stále podávat přihlášky na Metropolitní univerzitu Praha, která patří mezi nejstarší soukromé vysoké školy v České republice. Letos univerzita rozšířila svoji nabídku o dva nové obory a také o jednoleté denní studium angličtiny pro čerstvé maturanty.

Cesta do světa IT?

Cesta do světa IT?

Zajímá tě: Java, C#, .NET, XHTML, SQL, Web 2.0, WSDL, Workflow, XML, AJAX….? Pojď studovat INSTITUT INFORMATIKY - Vyšší odbornou školu Obor Informační technologie!

Eurolines_logo_140

Cestujte první třídou!

Eurolines startují novou expresní linku Praha – Hradec Králové. Bez zajížděk, za 90 minut. Spoje za speciální tarif navazují na mezinárodní linky – jízdenku pořídíte jako studenti už za 70 Kč!

Správná životní investice – Vysoká škola finanční a správní

Správná životní investice – Vysoká škola finanční a správní

Vybrat si vysokou školu znamená v určitém smyslu rozhodnutí na celý život. Naše budoucí profesní směřování, schopnost dobře se po ukončení studia uplatnit a šance své znalosti dále prohlubovat patří k faktorům, které jeho kvalitu rozhodně ovlivní.
Den otevřených dveří na vysoké škole NEWTON College!

NEWTON College Vás zve na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ!

Pro všechny zájemce o studium ekonomie a managementu připravujeme 7. března 2009 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Od 10:00 do 16:00 hodin si budete moci v doprovodu našich studentů prohlédnout školu a studijní zázemí, získat veškeré informace o studiu a navštívit ukázkové přednášky i ukázky našich projektů v podání studentů. Vyzkoušet si také můžete přijímací zkoušky. Více informací o programu najdete na www.newtoncollege.cz.

VSMIE_logo_100

Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky

České vysoké školství čelí vzrůstajícímu zájmu studentů. Počet uchazečů o studium se meziročně zvyšuje o více než 6 %. Mezi nejatraktivnější patří obory s ekonomickým a IT zaměřením. Stranou tohoto trendu nezůstávají ani soukromé vysoké školy, spíše naopak.

Zvolte stranu: 1-100 | 101-151

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit