VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

ČLÁNKY VŠ

 • PR článek CIBE 8 2021

  🍁 CIBE: On-line studium MBA & BBA v češtině

  Studium MBA i jeho nižší forma, tedy studium BBA, jsou v posledních letech velmi oblíbené. Chválí si je zaměstnanci a vlastně i zaměstnavatelé. Uchazeče s těmito tituly přijímají velmi rádi, protože je jasně vidět, že jde o člověka, který je ochoten se vzdělávat nad rámec svých povinností a udržovat si přehled.

  Institucí, kde lze vystudovat MBA a BBA, v ČR působí celá řada a mezi nimi i prestižní CIBE, tedy Canadian Institute of Business Education. Ten se však k výuce snaží přistupovat inovativně. Hlavní změnou je, že celý program lze absolvovat online. Na jiných vzdělávacích institucích je obvykle nutné několik lekcí navštívit osobně.

 • PR UU Cibulková 7 21

  Že IT je jenom pro muže? Ale kdeže!

  Svět IT je často spojován především s mužským pohlavím, ale nenechte se mýlit. Seznamte se s Adélou Cibulkovou, studentkou druhého ročníku v programu Softwarový vývoj na Unicorn University. IT si vybrala proto, že je to podle ní obor budoucnosti. Nakonec ji svět jedniček a nul nadchl a nedávno se rozhodla pracovat na sebe.

 • TZ Scio 6 21

  Online Národní srovnávací zkoušky absolvovalo skoro 23 tisíc uchazečů

  Celkem 61 tisíc uspořádaných online zkoušek, kterých se zúčastnilo 22630 zájemců o vysokoškolské studium – tak vypadaly v tomto školním roce Národní srovnávací zkoušky pořádané společností Scio.

 • PR článek VŠPJ 6 21

  Chceš zažít studium plné praxe? Studuj na VŠP Jihlava

  Špičkové vybavení, praxe, stáže, individuální přístup? Studuj v Jihlavě!

 • PR článek UU 5 2021

  Unicorn University očima absolventa

  „Za celou dobu studia jsem nikdy neměl strach zeptat se na cokoliv“

  Existuje mnoho možností, jak si vybrat školu. Nejvíce vám však řeknou sami absolventi.

   

 • soutez-duben-2021-800

  Vyhrajte sportovní sluchátka, fitness náramek, helmu na kolo nebo autokameru

  Už teď se můžete zúčastnit soutěže o spoustu jarních sportovních věcí...  Pár minut stačí na zodpovězení otázek, šance na výhru je vysoká.

 • PR článek Unicorn 2 2021

  Výuka online může být účinnější než výklad v posluchárně. Toho využily hned dvě univerzity v Česku

  Jaké to je učit se online, zakoušejí vysokoškolští studenti už rok. Některé vysoké školy spatřily ve vzdělávání na dálku tolik výhod, že se rozhodly zavést plně distanční bakalářské studium. Unicorn University přivítá první posluchače v únoru. „Vzdělávání na dálku může být daleko efektivnější než běžná výuka,“ tvrdí rektor Jan Čadil. 

 • PR článek placla MBA OBEI 10 20

  MBA studium je odrazovým můstkem pro další kariéru

  Komu se zdá, že je v práci přehlížen, jeho kariéra je na mrtvém bodě, nebo mu stagnuje dokonce vlastní podnikání, měl by se zamyslet nad tím, zdali by se mu nehodilo doplnění studia. Studium MBA, BBA, LLM či DBA je u zaměstnavatelů v kurzu a je cestou ke skutečně cenným poznatkům, které vám pomohou nejen v korporátu, ale i ve vlastním podnikání.

 • Problematická doba zvedá zájem o rekvalifikační kurzy

  Hrozí vám, že přijdete o práci? Nebo jste o ni už přišli? Jste na rodičovské dovolené a nevíte, jestli se budete mít kam vrátit do práce? Studujete vysokou školu, avšak se zaměstnáním po jejím absolvování to nevypadá růžově? Kvalitní rekvalifikační kurzy vám otevřou dveře do dnes tak žádných oborů.

 • PR článek VŠTE ČB 7 20

  Dlouhodobé praxe, zahraniční stáže, moderní technologie… VŠTE klade důraz na rozvoj svých studentů

  Na VŠTE nejsme jenom čísla. Tato slova můžete často slýchat z úst studentů Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Není to jen prázdná fráze, ale něco, za čím si skutečně stojí. Někteří z nich se dokonce nebojí označit atmosféru na škole za téměř rodinnou. Že vás studium v takovém prostředí přitahuje? Pořád ještě se můžete přihlásit do přijímacího řízení pro akademický rok 2020/2021! Ale pozor, dlouho se nerozmýšlejte, přihlášky je nutné odevzdat do 31. srpna.

Všechny články VŠ

AKTUALITY

Všechny aktuality

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit