VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Studuj techniku a vydělávej na Univerzitě obrany

PR článek UNOB 3 2019

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na Fakultě vojenských technologií Univerzity obrany a zajistíš si jistotu pro budoucnost. Navíc armáda ti dá jistotu stabilního solidního platu a perspektivu kariérového růstu.

PR článek UNOB 3 2019 aArmáda ČR nabízí perspektivu vysokoškolsky vzdělaným specialistům napříč technickými obory. Tyto odborníky na informační a komunikační technologie, elektrotechniku, radiolokaci, kybernetiku, zbraňové systémy, bojová vozidla, leteckou techniku, řízení letového provozu či vojenské piloty připravuje právě Fakulta vojenských technologií Univerzity obrany v Brně. Studijní programy nabízené fakultou mají elektrotechnický nebo strojní základ a jejich absolvování přináší garanci celoživotního uplatnění. Tak neváhej, rozhodně je z čeho vybírat.

Studium technických oborů na vojenské fakultě tě zajistí do budoucna

Při rozhodování je důležitá volba oboru, kterému by ses chtěl věnovat do budoucna. Neměla by to být pouze povinnost, ale radost a vidina úspěchu a životního uspokojení. Určitě o sobě už víš, že jsi počítačový mistr? Přitahuje tě svět robotů, simulace a umělé inteligence? Zajímala by tě elektronika, navigační prostředky, radiokomunikace či meteorologie? Máš bystrý úsudek a technické myšlení? Pak zvol některou ze specializací magisterského studijního programu Vojenské technologie elektrotechnické. Porozumíš těm záhadným technologiím, které měly před civilním sektorem odjakživa náskok.

PR článek UNOB 3 2019 bKdo si vybere specializaci z nabídky magisterského programu Vojenské technologie strojní, stane se expertem na zbraně, bojová vozidla, ženijní stavby, konstrukci a motory letadel, provoz a údržbu letišť nebo řízení pohybu letadel ve vzdušném prostoru. Velmi žádanou specializací je pak vojenský pilot.

Novinkou je studium kybernetické bezpečnosti

Pro kreativní středoškoláky a fandy IT s analytickým myšlením brněnská Fakulta vojenských technologií nabízí magisterský program Kybernetická bezpečnost. Po jeho absolvování budeš schopen identifikovat, hodnotit a řešit hrozby v kyberprostoru ČR a přijímat opatření ke snižování kybernetického rizika. A pokud bys měl zájem jen o bakalářské studium, je možné se přihlásit na obor Komunikační a informační technologie.

Na Fakultě vojenských technologií se setkávají všechny tyto technické obory pro českou armádu na jednom místě, pod jednou střechou. Je jen na tobě, kterým směrem se dáš a který obor si vybereš. Studenti se naučí rozvíjet svoji kreativitu, logické myšlení, samostatnost i schopnost týmové práce. Školu zakončíš jako sebevědomý vojenský profesionál vybavený arzenálem vědomostí a velice šikovnýma rukama.

Univerzita obrany tě za studium zaplatí

Při výběru vysoké školy je dobré zvážit ekonomickou náročnost studia. Zda platit školné na soukromé VŠ nebo počítat s platbami za ubytování, skripta či volnočasové aktivity na veřejné VŠ. Nic z toho tě na vojenské VŠ nečeká. Fakulta vojenských technologií, resp. Univerzita obrany je jediná vysoká škola v ČR, kde dostáváš pravidelný plat a kde máš jako absolvent i jistou kariéru v armádě. Měsíční plat v prváku je 13 840 Kč a roste s postupem do vyššího ročníku. Studenti mají ubytování, skripta, vojenskou uniformu a využití sportovních zařízení zdarma. Nástupní plat absolventa je 48 000 Kč.

PR článek UNOB 3 2019 cDny otevřených dveří

7. března a 4. dubna 2019

vždy v 9.00 a 11.30 hodin

kasárna v ulici Šumavská 2, Brno

Kontakty

kariera@unob.cz, 973 443 448 

Sleduj nás

facebook.com/Univerzita.obrany

www.instagram.com/uniobranybrno/

www.unob.cz

 

5.3.2019


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit