VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Univerzita obrany zve na mimořádný den otevřených dveří

PR článek UNOB 2 2018

Univerzita obrany nabízí středoškolákům možnost navštívit mimořádný den otevřených dveří. Ten se pro zájemce o studium na Fakultě vojenských technologií a Fakultě vojenského leadershipu uskuteční 8. března 2018 v Brně.

PR článek UNOB mimořádný den otevřených dveří 2 2018 dUchazeči o studium mohou využít poslední možnosti a vyrazit na mimořádný den otevřených dveří. Uvidí zajímavé prezentace a ukázky, promluví si se studenty a vyučujícími, prohlédnou si laboratoře odborných kateder Fakulty vojenských technologií, získají spoustu informací z první ruky a budou mít jasnější představu o přijímacím řízení a podmínkách vojenského studia na Univerzitě obrany v Brně.

Tři fakulty – vojenského leadershipu, technologií a zdravotnictví – připravují specialisty, kteří najdou uplatnění v oblastech souvisejících s letectvím, zbraňovými systémy, automobilovou a pásovou bojovou technikou, ale také s vedením lidí, řízením finančních zdrojů, informačními technologiemi či lékařstvím. Studenti mají k dispozici zázemí, které jim umožňuje rozvíjet se jak po stránce fyzické kondice, tak na poli cizích jazyků.

Zatímco velká část studentů si na svůj vysokoškolský život musí přivydělávat, adepti vojenského povolání pobírají po celý rok svého studia plat a čerpají další výhody jako je třeba bezplatné ubytování a ošacení. V moderních laboratořích se pod vedením zkušených učitelů mohou zapojit do vědeckého bádání, svou morálku a pevnou vůli mohou povýšit během vojenského výcviku v polních podmínkách.

Těm, kteří touto důkladnou odbornou přípravou projdou až k úspěšnému zakončení studia, se dostane cti stát se důstojníky Armády České republiky s náležitým ohodnocením a možností stoupat na základě jejich schopností hodnostním žebříčkem až k příčkám nejvyšším.

Univerzita obrany uchazečům nabízíPR článek UNOB mimořádný den otevřených dveří 2 2018 b

  • studium v oborech, které se nedají studovat na civilních vysokých školách

  • kvalitní vzdělání srovnatelné se vzděláním získaným na civilních vysokých školách

  • účast na zajímavých projektech v rámci tvůrčí činnosti studentů

  • přístup ke špičkovým technologiím a využití moderní počítačové sítě

  • pravidelný měsíční plat + stipendium, bezplatné ubytování na kolejích

  • možnost zahraničních studijních pobytů v rámci programu Erasmus+

  • jistotu budoucího zaměstnání v kariéře vojenského profesionála Armády ČR

Kontakty:

kariera@unob.cz, 973 443 448 

Sledujte nás:

facebook.com/Univerzita.obrany

www.unob.cz

PR článek UNOB mimořádný den otevřených dveří 2 2018 c PR článek UNOB mimořádný den otevřených dveří 2 2018 e PR článek UNOB mimořádný den otevřených dveří 2 2018 a

 

14.2.2018


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit