Termíny přihlášek a přijímaček VŠ pro rok 2024

článek termíny přihlášek a přijímaček 2024 vysokeskoly.com

Podáváte letos přihlášky na vysokou školu? Všechny termíny pro rok 2024 - dny otevřených dveří, data přihlášek i přijímacích zkoušek - jsme pro vás aktualizovali v kalendáři akcí.

Do 29. února 2024 přijímá přihlášky do bakalářského a dlouhého magisterského studia v ČJ 25 fakult veřejných a státních vysokých škol. Jejich přehled najdete zde.

V průběhu března se můžete hlásit na 86 fakult. I v dubnu a dalších měsících uspějete s přihláškami na veřejných vysokých školách, ať už v prvním nebo ve druhém (či dalším) kole. Termíny budeme doplňovat dle aktuálního stavu, najdete je buď v kalendáři nebo v článku zde.

Do konce ledna máte ještě šanci navštívit dny otevřených dveří více než 80 fakult a vysokých škol, v únoru školy pořádají 43 akcí.

Z čeho budou přijímačky? Podrobné náplně najdete u bakalářských a dlouhých magisterských oborů opět na www.VysokeSkoly.com. Zvláštní článek jsme věnovali školám, které vás vezmou bez přijímacích zkoušek

Ještě nemáte jasno, kam se vůbec vydáte? Stáhněte si zdarma naše e-booky a přečtěte si o nejžádanějších oborech - psychologie, právo, medicína, ekonomie, Policejní akademie.

Do konce května se koná ještě 5 termínů NSZ Scio testů OSP, až do dubna máte na výběr několik termínů testů TSP na Masarykově univerzitě.

Zdroj obrázku:  Image by atlascompany on Freepik

 

24.1.2024