VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Speciální produkce rostlinná (4102V008)

Studijní program: Fytotechnika (P4102)

Typ studia: Doktorské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 4

Zaměření: Přírodovědné

Náplň programu/oboru:
Absolvent zvládne teoretické základy a metodologii vědecko-výzkumné práce ve fytotechnických disciplínách. Získá schopnosti systémového myšlení v oboru včetně širších souvislostí ekologických, environmentálních a ekonomických. Zvládne samostatnou přípravu metodických postupů experimentálních a observačních prací v oboru i jejich samostatné provádění, vyhodnocování a prezentaci výsledků formou původních vědeckých prací a příspěvků na konference, včetně jejich prezentace. Absolvent získá důkladné jazykové znalosti angličtiny na úrovni aktivní znalosti, včetně znalosti odborné terminologie. Zvládne samostatnou práci s vědeckou a odbornou literaturou při využití moderních informačních technologií. Naučí se prezentovat výsledky vědeckovýzkumné práce jak ve formě písemného, tak i ústního projevu, ale i grafického ztvárnění a prezentace. Zvládne i náročné ovládání programů výpočetní a multimediální techniky. Absolventi získají speciální vědomosti a dovednosti související s vlastním tématem disertační práce. K získání těchto znalostí přispívá výběr povinných, volitelných a výběrových předmětů a dále též zaměření seminářů a domácích i zahraničních stáží. Absolvent je připraven pro profese samostatného vědecko-výzkumného pracovníka ve fytotechnických disciplínách s širšími možnostmi uplatnění ve školství a v navazujících oblastech státní správy, podnikové sféry, poradenství a expertní činnosti. U předpokládaných zaměstnavatelů jsou takto zaměření absolventi doktorského studia žádáni. Absolventi jsou připraveni pro výkon profese i na zahraničních pracovištích uvedeného zaměření.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 31.12.2024


Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 21.1.2022

Den otevřených dveří, poznámka: 21. ledna 2022

Obsah přijímaček:
Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímacích zkoušek, informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2021, 2. kolo 15. 8. 2021. Informace o navazujícím magisterském a doktorském studiu naleznete na stránkách fakulty.

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ


Kde se dá studovatNahoru
FytotechnikaZemědělská fakultaJihočeská univerzita v Českých BudějovicíchPorovnat
FytotechnikaAgronomická fakultaMendelova univerzita v BrněPorovnat
Plant ProductionAgronomická fakultaMendelova univerzita v BrněPorovnat

Kontakty FakultyNahoru

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Zemědělská fakulta
Telefon: 387 772 520
Fax: 385 310 122
Web: http://www.zf.jcu.cz/
E-mail: hasman@zf.jcu.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Při studiu delším než je standardní doba zvětšená o jeden rok 20 450 Kč za každých započatých 6 měsíců studia.Podrobnosti http://www.jcu.cz/o-univerzite/dokumenty/rectors_proceedings/platna-opatreni/2019/r_394_popl_za_studium_19_20.pdf/view

Koleje: http://kam.jcu.cz/

Menza: http://kam.jcu.cz/


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit