Abychom všem porozuměli

pr článek IJV 12 2015

To, že je znalost cizího jazyka v dnešním světě opravdovou nezbytností, není třeba snad ani zmiňovat. Čím dříve začneme s cizím jazykem, tím spíše nám pronikne pod kůži, jenže všichni víme, jak to chodí. Pro studenty základní a posléze střední školy je skoro všechno důležitější, než právě hodiny angličtiny či němčiny. To, že je umění cizího jazyka opravdovou nezbytností se pak většinou dozvídají při prvním pracovním pohovoru. Ovšem nikdy není pozdě začít. Tak proč se do toho nepustit právě teď? Jděte na to chytře a za podpory jazykové školy IJV.

Učení není mučení

Ať už se chystáte za hranice nebo se připravujete svést krutý konkurenční souboj o nové místo v prestižním podniku, cizí řeč vám otevře brány dokořán. I když to tak někomu nepřipadá, studium cizího jazyka nejsou galeje a šanci porozumět světové řeči není v celku nic složitého, musíte ovšem vědět, jak na to. Správnou cestu a směr vám udá jazyková škola IJV, která se může pochlubit vysokou odborností a tradicí, jež se vyvíjí déle než patnáct let. Jazykové kurzy Praha probíhají v centru Prahy na Václavském náměstí, což výrazně usnadní dopravu všech uchazečů.

Jazyková škola IJV disponuje jednou z největších nabídek vyučovacích jazyků a je úplně jedno, jestli se do tajů cizí řeči hodláte zasvětit vůbec poprvé nebo se chcete jen zdokonalit. Vsadíte na klasický kurz angličtiny a němčiny nebo chcete něco trochu více nevšedního, jako například norštinu či arabštinu. Je to jen na vás.

Nikdy není pozdě začít

Jazyková škola Praha nabízí různé typy kurzů, které jsou na míru ušité všem uchazečům. V portfoliové nabídce tak naleznete pomaturitní studium, večerní školu, hodiny konverzace nebo lekce odborného jazyka pro právníky, lékaře i piloty dopravních letadel. Cílem jazykového institutu IJV totiž není jen cizí jazyk vyučovat, ale naučit ho!

 

7.12.2015