Angličtina na Maltě je skvělou volbou po celý rok

pr článek maltalingua 12 2018

Už jste někdy vycestovali za studiem? Přečtěte si jak na to s jazykovou školou Maltalingua. Tato škola je jednou z nejprestižnějších jazykových škol na Maltě. Byla oceněná skupinou EQUALS (11 z 12 bodů) a také byla studenty zvolena, jako nejlepší škola anglického jazyka na Maltě za rok 2018.

pr článek maltalingua 12 2018

Jazyková škola Maltalingua se nachází v St. Julians, v krásné části Malty, která spojuje moderní část s historickou. Škola nabízí kurzy anglického jazyka jak pro dospělé 18+, tak pro děti a náctileté 8-17 let. Navíc se nemusíte starat ani o ubytování, apartmány školy jsou pouhých 10 minut chůze od hlavní budovy. Na své si ale přijdou i ti, kteří chtějí poznat maltskou kulturu a chtějí se ubytovat v hostitelských rodinách. Po škole je pak na vás, jestli budete trávit čas studiem nebo se rozhodnete vyzkoušet aktivity, které škola nabízí na každý den.

pr článek maltalingua 12 2018 lodičky

Rybářská vesnice Marsaxlokk, tu musíte navštívit

 

Co všechno potřebujete k vycestování na takový jazykový kurz? Není toho mnoho. Díky tomu, že je Malta nejmenším státem EU nepotřebujete vízum, stačí se tedy rozhodnout kdy vám to nejvíce vyhovuje a vyplnit online formulář rezervace na stránkách školy. Škola je otevřená po celý rok a kurzy pro dospělé lze začít každé pondělí, navíc je od dubna do konce listopadu velmi dobré a přímé letecké spojení z Prahy. Jste milovníci teplého počasí? To si na Maltě určitě přijdete na své. Koupat se zde můžete od května do listopadu, díky opravdu teplému počasí je moře krásně vyhřáté i na podzim. Navíc aktuálně Maltalingua nabízí jazykové balíčky, ve kterých je zahrnut jak kurz, tak ubytování, a dokonce i oba letištní transfery na Maltě, a to po celý rok 2019.

pr článek maltalingua 12 2018 záliv

Proslulá Blue Lagoon a ostrov Comino vás očaruje na první pohled

 

Pořád váháte, zda je Malta tou správnou volbou pro vás ke studiu angličtiny? Určitě neváhejte, díky tomu, že byla Malta 164 let součástí Britského impéria je toto území dvojjazyčné a anglicky se bez problému dorozumíte úplně všude.

Kdo by se rád dozvěděl více může navštívit naše stránky nebo se může osobně setkat se zástupci školy, na veletrhu vzdělávání Gaudeamus v lednu, od 21.1. do 24.1. 2019 v PVA Expo Praha-Letňany, Hala 4.

 

4.12.2018