Anglo-americká vysoká škola nabízí speciální system prospěchových stipendií

Anglo-americká vysoká škola nabízí speciální system prospěchových stipendií

Anglo-americká vysoká škola (AAVŠ), sídlící již po dvě desetiletí v Praze na Malé straně, je nejstarší soukromou vysokou školou v České republice. Vyučovacím jazykem ovšem, jak už název napovídá, je angličtina.

Studium v mezinárodním kolektivu

 

AAVŠ nabízí bakalářské a magisterské studijní programy, od podzimu 2008 také program MBA ve spolupráci s Argyros School of Business and Economics, Chapman University. Tento program získal nejvyšší světovou akreditaci AACSB (The Association of Advanced Collegiate Schools of Business), a AAVŠ tak patří mezi pouhých 540 ekonomických škol na světě, jejichž programy tuto akreditaci získaly. Celý program AAVŠ nabízí za
430 000 Kč, tedy cenu odpovídající řádově 50% ceny identického programu vyučovaného stejnými odborníky Chapman University ve Spojených státech. Část program se může absolvovat v Chapman University v Kalifornii.
 
Bakaláři této školy se věnují středoevropským a východoevropským studiím. Mohou se orientovat i na židovská studia a osvojit si židovskou historii a kulturu, dále studují ekonomiku a management, humanitní studia, mezinárodní vztahy, politiku a společnost nebo žurnalistiku či práva (LLB). Magistři mohou také studovat diplomacii a obchod a právo na mezinárodních trzích.
Všechny studijní obory jsou akreditovány Ministerstvem školství ČR s výjimkou bakalářského programu LLB– zde diplom uděluje University of London a akreditace je britská. Program je zaměřen na práva Anglie a Walesu. Program MBA je držitelem akreditace AACSB.

Smyslem všech vyučovaných oborů je předat studentům praktické vědomosti a dovednosti, se kterými najdou uplatnění jako vedoucí osobnosti i odborníci ve svých profesích. AAVŠ vytváří interaktivní prostředí pro své studenty v užších studijních skupinách, kde je kladen důraz na nezávislé myšlení a přesné uvažování, na vytříbení dovedností psaného projevu a praktické a tvůrčí uplatnění získaných znalostí a dovedností.

Studenti mají možnost absolvovat část studia na některé z partnerských univerzit v USA, např. Florida Atlantic University nebo University of Hawaii v Hilo. Současně je AAVŠ zapojena do programu ERASMUS, který umožňuje studentům výměnné pobyty na univerzitách v rámci Evropy.
Anglo-americká vysoká škola nabízí unikátní systém prospěchových stipendií, díky kterému mohou ti nejlepší studenti studovat ZADARMO na základě dosaženého studijního průměru GPA (Grade Point Average):
 

 

GPA
Výše slevy školného
3.9 – 4.0
100%
3.8 – 3.9
70%
3.7 – 3.8
50%
3.6 – 3.7
30%
3.5 – 3.6
10%
 
Výhody studia na AAVŠ
 
• interaktivní výuka
• individuální přístup
• flexibilní rozvrh
• multikulturní prostředí
• možnost studia na partnerských univerzitách v USA
• možnost výměnných pobytů na evropských univerzitách v rámci programu Erasmus

I na soukromé vysoké škole lze studovat zadarmo! Neodkládejte studium na příští rok, začněte studovat ještě dnes!

Přihlášky na AAVŠ můžete posílat do 15. září 2013.

Dny otevřených dveří jsou organizovány každou středu od 13:00 do 17:00 hod. Osobní schůzku lze domluvit individuálně ve Student Services Center, telefonicky (+420) 257 286 639 nebo emailem admissions@aauni.edu.

Více informací o naší škole se dozvíte na
www.aauni.edu.

Anglo-Americká vysoká škola
Letenská 5, 118 000 Praha 1
Tel.: +420 257 530 202
Fax: +420 257 532 911

admissions@aauni.edu
 
7.5.2013