VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Budoucnost je v kreativním průmyslu.

PR článek VŠKK 2 2017

Na pražské Pankráci byla 8. 11. oficiálně otevřena nová Vysoká škola kreativní komunikace

PR článek VŠKK 2 2017 tvorbaVŠKK staví na zkušenosti severských a britských škol, které vychovávají studenty pro práci v mediální a reklamní sféře, ale staví i na domácí tradici. V oblasti vizuální a reklamní tvorby navazuje na dědictví školy Michael, kterou založil v roce 1994 spisovatel a reklamní tvůrce Zdeněk Štěpánek. V oboru Literární tvorba těží ze zkušeností pedagogů bývalé Literární akademie Josefa Škvoreckého. V současné době je to jediná vysoká škola v České republice, která poskytuje soustavné vzdělání v oblasti tvůrčího psaní.

Tato škola naplňuje své ambice stát se atraktivním centrem vzdělávacích a tvůrčích aktivit – nejen v rámci Prahy 4. Vytváří inspirativní prostředí, ve kterém se potkávají lidé se zájmem o literaturu, vizuální umění, reklamní tvorbu a její praktické marketingové využití v komerční komunikaci. Nabízí rovněž kurzy pro veřejnost, které korespondují s kreativními předměty vyučovanými na škole.

PR článek VŠKK 2 2017 učebnaVŠKK propojuje slovesné a vizuální umění s praktickým provozem reklamních agentur, grafických studií, vydavatelských firem a mediálních institucí. Nabízí také příležitost studovat marketingové specializace jako je Management v kreativním průmyslu, Kreativní marketing a On-line marketing, které patří na současném pracovním trhu k nejžádanějším odvětvím. Svým studentům VŠKK zprostředkovává nejen kvalitní vzdělání, ale také praktické zkušenosti již během studia. V oborech Fotografie a audiovize, Grafický a mediální design, 3D animace a vizuální efekty a Kreativní psaní vyučují spisovatelé, odborníci a profesionálové, jakými jsou Arnošt Goldflam, Michal Horáček, Tomáš Baldýnský, Marián Beneš, Petr Vlasák a mnozí další. Studenti, kteří školu absolvují, získají široký rozhled v řadě odvětví a najdou uplatnění jako textaři, novináři, PR pracovníci, kreativní ředitelé, projektoví manažeři, moderátoři, scenáristé, grafici, designéři, fotografové, filmaři, animátoři nebo třeba trikaři.

U většiny specializací nabízí VŠKK časově pružnější alternativu FLEXI: při sestavování rozvrhu lze využít víkendové a večerní přednášky, semináře a ateliéry, systém elektronické studijní podpory a individuální konzultace s vyučujícími.

24.2.2017


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit