Chceš zažít studium plné praxe? Studuj na VŠP Jihlava

PR článek VŠPJ 6 21

Špičkové vybavení, praxe, stáže, individuální přístup? Studuj v Jihlavě!

Hledáš školu s individuálním přístupem? S dlouhou praxí v zavedených firmách a stážemi v zahraničí? Se špičkově vybavenými pracovišti a odborníky, kteří vědí, co ze studia nejvíc upotřebíš v budoucí práci? Pak je pro tebe VŠPJ správná volba. Pojď na jedinou vysokou na Vysočině a užij si studium plné praxe, které tě bude bavit! Škola rovněž nabízí pohodovou rodinnou atmosféru, genia loci starobylého města a také sportovní a společenské vyžití mimo posluchárny.

A co tu můžeš studovat? Třeba programy Aplikovaná informatika, Aplikované strojírenství, Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi, které jsou pevně svázány s praxí v průmyslu. Ve škole tě čeká kyber-fyzikální továrna, nejmodernější v Česku. V téhle virtuální továrně se naučíš mimo jiné simulovat různé výrobní procesy v platformě Průmysl 4.0. Součástí výuky jsou také několikaměsíční stáže v podnicích, jako jsou Bosch Diesel, Česká zbrojovka, MemBrain a další. Máš už za sebou bakalářské studium technického směru? Nově můžeš pokračovat ve studiu i u nás a získat titul Ing. v navazujícím magisterském studijním programu Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi!

Pokud se rozhodneš pro program Cestovní ruch, můžeš si už za studií vyzkoušet práci v jediné české cestovní kanceláři, která patří škole, a mít výuku předmětů přímo spojenou s praxí. Na programu Finance a řízení se naučíš dovednostem z marketingu, vedení týmu či podniku, daňové a účetní legislativě nebo vypracování podnikatelského záměru. Samozřejmostí je dlouhodobá praxe a možnost pobytu v zahraničí. Na obou těchto ekonomických programech získáš všeobecný přehled, znalosti a dovednosti, které využiješ při dalším studiu, v zaměstnání nebo třeba při svém vlastním podnikání!

Obory Porodní asistentka, Všeobecná sestra a Zdravotně sociální pracovník vystihují přesně jejich názvy. Studium připravuje absolventy na práci v oblasti gynekologie a porodnictví, ošetřovatelství a pro výkon práce ve zdravotnictví i v sociálních službách.

VŠPJ nabízí volná místa jak pro prezenční (denní) studium, tak pro zájemce o kombinované (dálkové) studium. Druhé kolo přijímacích zkoušek se uzavře pro všechny programy 21. července 2021.  Pokud nebude kapacita naplněna, bude možné se přihlásit do vybraných programů ještě ve třetím kole do 19. srpna 2021. Ale znáš to, raději moc neprokrastinuj…

 

BAKALÁŘSKÉ STUDIUM

Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi

Aplikovaná informatika

Aplikované strojírenství

Cestovní ruch

Finance a řízení

Porodní asistentka

Všeobecná sestra

Zdravotně sociální pracovník

NAVAZUJÍCÍ MAGISTERSKÉ STUDIUM

Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi

 

 

www.vspj.cz

 

 

23.6.2021
PR článek VŠPJ 6 21
PR článek VŠPJ 6 21
PR článek VŠPJ 6 21
PR článek VŠPJ 6 21
PR článek VŠPJ 6 21
PR článek VŠPJ 6 21
PR článek VŠPJ 6 21
PR článek VŠPJ 6 21
PR článek VŠPJ 6 21