VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Dělat dobrý software je vždy o týmové práci

PR článek UC 2 2020

Nedostatek vývojářů a jejich vysoké platy tu s námi budou ještě dlouho. Víte, kde se naučit dělat SW opravdu dobře?

Svět je plný internetových kurzů na téma vývoj software. Kurzy české, zahraniční, placené i zdarma. Některé dobré a některé zcela bezcenné. Přesto je tu jedna věc, kterou vám žádný kurz nedokáže dát. Něco, co zásadně ovlivní, jestli budete schopni dělat na velkých a atraktivních softwarových projektech. Týmová práce.

Můžete rozumět programovacímu jazyku, metodice řízení projektu i hypotetickým možnostem rozdělení práce mezi více lidí. Praxi a osobní zkušenost však v této oblasti nic nenahradí.

Vyučující i studenti na Unicorn College na týmovou práci hodně dbají. Je to něco, s čím se u nás setkáte takřka na každém kroku. Od přednášek, projektů třeba až po zkoušky v podobě stylizovaných hackatonů.

A věřte, že víme, o čem mluvíme. Nejsou to informace vyčtené z knih. Jde o reálné zkušenosti lidí, kteří řídili nebo se podíleli na projektech s desítkami tisíc odpracovanými hodinami. Takové projekty opravdu bez týmu realizovat nejdou. Dělali byste je mnoho let v kuse.

Schopnost týmové práce si můžete procvičit i v průběhu praxí u našich partnerů (například Microsoft, KPMG, ČSÚ) z řad leaderů v oblasti informačních technologií, bankovnictví nebo třeba renomovaných konzultačních firem. Tyto praxe jsou běžnou součástí našich profesně orientovaných studijních programů.

Chcete se naučit řídit týmy, rozumět do detailu ekonomice projektů nebo chápat vše potřebné okolo? Pak byste měli svou pozornost věnovat našim studijním programům Business Management (Bc.) a Aplikovaná ekonomie a analýza dat (Ing.).

Jestli chcete umět ve velkých týmech efektivně pracovat nebo na technické úrovni takové projekty navrhovat, pak nepřehlédněte programy Softwarový vývoj (Bc.) a Softwarové inženýrství a big data (Ing.).

Přijďte se podívat na některý z našich Dnů otevřených dveří nebo sledujte novinky na FB nebo Instagramu a dozvíte se více!

 

25.2.2020


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit