VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Jak nastartovat svoji úspěšnou kariéru už na vysoké škole?

PR článek Unicorn College 8 2019 úvod

Čerstvý titul, prázdný životopis a obtížné přesvědčování potenciálních zaměstnavatelů? Ne u absolventů Unicorn College!

PR článek Unicorn College 8 2019 3Možná jste to slyšeli z obou stran. Čerství absolventi vybavení diplomem a spoustou teoretických znalostí narážejí na realitu v podobě toho, že zaměstnavatelé daleko raději vezmou někoho s alespoň rokem či dvěma praxe. Někoho, kdo má reálné pracovní návyky. Mnoho zaměstnavatelů má dokonce vyčíslené o kolik nákladnější je adaptace absolventa oproti komukoliv jinému. A výsledek? Obtížné pohovory a nižší částka na výplatní pásce.

To je však něco, co vás po studiu na Unicorn College rozhodně nemusí trápit. Základem studia jsou profesně orientované studijní programy Softwarový vývoj a Business Management. Programy, které zahrnují půl roční praxi u vybraných prestižních partnerů a také maximum informací uplatnitelných v praxi.

Na ně navazují magisterské programy Softwarové inženýrství a big data nebo Aplikovaná ekonomie a analýza dat, zakončené titulem Inženýr. V průběhu studia těchto programů si můžete zvolit konkrétní oblast a absolventem se stát již s detailní znalostí například bankovnictví nebo některého z dalších atraktivních oborů. Se znalostí, která zahrnuje nejen chápaní business úskalí, ale také používanou terminologii, typické informační systémy i úkoly, se kterými se v zaměstnání potom běžně setkáte.

PR článek Unicorn College 8 2019 4A ani to není všechno. Každý z našich studentů si může vybrat z celé řady aktivit získávat reálné zkušenosti již v průběhu studia. Každý zájemce se může zapojit do některého z reálných projektů Unicornu, pracovat na inovativních projektech pod hlavičkou Unicorn College nebo se třeba zapojit do prestižních aktivit pro CERN. Přitom vlastní projekty to nejsou jen nějaké věci do šuplíku. Zpracováváme témata s jasnou ambicí, dostat úspěšně hotové řešení na trh. A je jen na vás, jestli se více najdete v přípravné fázi zahrnující podnikatelský model, cenotvorbu a způsob oslovení trhu nebo budete více aktivní v realizační fázi při řízení projektu či samotném vývoji aplikací.

Tímto způsobem jsme dlouhodobě jednou z nejoblíbenějších a velmi respektovaných škol z pohledu kvality a atraktivity absolventů pro zaměstnavatele. Stejně tak máme spoustu absolventů, kteří již v průběhu studia nebo těsně po něm rozjeli vlastní úspěšné podnikání.

A jací jste vy? Chcete snadno získaný titul a následný boj na trhu práce? Nebo raději tu nejlepší startovní pozici a výhodu v podobě reálných zkušeností získaných již v průběhu studia?

PR článek Unicorn 7 2019 Big Data 1

15.8.2019


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit