Jak prožít smysluplné léto? Navštěvujte jazykové kurzy angličtiny v Praze

Co v létě s volným časem? U vody je sice skvěle, na brigádě si zas něco vyděláme, ale k tomu všemu by to chtělo přidat ještě něco, co nám trochu potrápí mozkové závity. A možná i náš jazyk. Co tak kurzy angličtiny v Praze?

Léto s jazykem

Institut jazykového vzdělávání (IJV) myslí na to, že ne každý chce mít v létě klid od učení. Právě naopak. IJV umožňuje zůstat s jazykem v kontaktu i během léta a prázdnin. Máte možnost si zopakovat a prohloubit určitou jazykovou úroveň, případně se posunout ve znalosti jazyka dál. Letní kurzy angličtiny rozhodně nejsou jediné. Zvolit si lze z celé škály dalších jazyků – němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu, čínštinu, japonštinu, švédštinu a řadu dalších méně tradičních jazyků.

Na letních jazykových kurzech učí zkušení čeští i zahraniční lektoři. Kurzy jsou pro 4 až 6 a 7 až 10 studentů. Délka lekce je 90 minut a výuka se koná jednou nebo vícekrát v týdnu.

Jazykové kurzy Praha – to je IJV

IJV je jazyková škola, která patří k nejlepším u nás. Vyučuje až 20 jazyků. Vedle běžné výuky v kurzech nabízí individuální výuku, pomaturitní kurzy, kurzy pro firmy, zahraniční jazykové kurzy a rovněž služby v oblasti překladatelství a tlumočení.

Běžné jazykové kurzy mají podobu výuky obecného jazyka v různé intenzitě, dál jsou to letní jazykové kurzy nebo konverzace. IJV nabízí též jazykové kurzy pro právníky a jazykové kurzy pro lékaře a zdravotní sestry.

TIP:

  • Hledáte-li jazykové kurzy Praha, studujte v IJV.

  • Škola nabízí kurzy v centru Prahy na Václavském náměstí.

  • Má za sebou 15 let zkušeností s jazykovým vzděláváním.

  • IJV se může pochlubit jednou z největších nabídek kurzů i jazyků.

Nevzali vás na vysokou školu, nebo chcete dříve zapracovat na cizích jazycích?

Pojďte s IJV absolvovat pomaturitní studium jazyka. Každoročně absolvuje pomaturitní studium na IJV až 150 studentů. 93 % z nich odchází s certifikátem a samozřejmě s dobrou znalostí jazyka. V rámci pomaturitního studia lze studovat angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu a ruštinu. Namixovat si však lze i více jazyků najednou. Výuka je pro několik úrovní studentů: pro začátečníky, mírně pokročilé a pro středně pokročilé.

 

5.6.2019