Jak vybrat správnou vysokou školu?

PR článek UC 8 2018 logo

Přemýšlíte, jak vybrat vysokou školu a zajistit si bezproblémové uplatnění na pracovním trhu? Jste tu správně…

Statistiky HR agentur neúprosně ukazují na to, že na trhu je kritický nedostatek IT odborníků, následovaný nedostatkem kvalifikovaných pracovníků na manažerských pozicích, zejména v úrovni středního managementu firem.

Zároveň se dozvídáme, že manažerské schopnosti, širší chápání ekonomických souvislostí, je něco, co nemůže nahradit ani čtvrtá průmyslová revoluce. A tak mohou být lidé, kteří dokáží používat informace v souvislostech či aplikované, bez obav o svá budoucí pracovní místa.

PR článek UC 8 2018 učebna

Jak si tedy vybrat školu, která vás připraví na budoucí praxi v zaměstnání? Bude vás bavit v průběhu studia, a ještě dá možnost do svého CV napsat něco atraktivního již v průběhu studia?

My v Unicorn College stavíme na 3 pilířích:

  • Znalosti uplatnitelné v praxi
  • Chápání informací v souvislostech
  • Možnost atraktivní praxe a účast na reálných projektech v průběhu studia

Již od svého založení, před více než 11 lety, důsledně dbáme na aplikovatelnost nabytých znalostí v praxi a zároveň na maximální schopnost užívat moderní nástroje a principy pro práci. Ne náhodou realizují studenti různé aktivity (od workshopů až po seminární či bakalářské práce), které věrně simulují či řeší reálné situace v praxi.

Namísto biflování znalostí, které jsou běžně dostupné na internetu, klademe velký důraz na chápání souvislostí, na vnímání celé problematiky. Proto studenti připravují projekty již od počátečního zamyšlení nad business modelem, návratností investic nebo komunikací nutnou, pro uvedení produktu či služby na trh.

Našim studentům nabízíme 4 atraktivní bakalářské studijní obory

Dva určené především pro budoucí manažery a ekonomy. Pokud se chcete dozvědět víc, podívejte se na obor Ekonomika a management nebo Double Degree program International management realizovaného s partnerskou vysokou školou University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt.

Pro ty z vás, kteří uvažují o kariéře technického směru a o uplatnění od programátorů, přes analytiky až po SW architekty tu máme studijní obory: Informační technologie a Management ICT projektů.

Jakékoliv otázky ohledně studijních oborů, přijímacího řízení, školného i dalších věcí vám ochotně zodpoví kolegyně ze studijního oddělení a spoustu další informací najdete na stránkách www.unicorncollege.cz nebo na našem profilu na Facebooku.

PR článek UC 8 2018 relax

Určitě sledujte termíny našich Dnů otevřených dveří. Právě tam totiž zjistíte i to, co se na web nevejde. Potkáte vyučující i studenty, budete se moci na cokoliv zeptat, okusíte reálnou atmosféru dynamické a moderní soukromé vysoké školy. A až u nás budete, nezapomeňte se zeptat na pravidla pro poskytnutí prospěchových stipendií. Zjistíte tak, že u nás můžete studovat i zadarmo!

22.8.2018