VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Jaký nejoriginálnější dárek k letošním Vánocům jste koupili s průkazem ISIC a díky tomu ušetřili?

PR článek ISIC vánoční soutěž 12 2017

Víme, že dárky na Vánoce nosí Ježíšek, ale i on potřebuje někdy pomoct, proto… Zašlete nám na e-mail marketing@isic.cz do 26. 12. 2017 fotku dárku, který jste koupili někomu druhému pod stromeček, a získejte pro sebe dárek od ISIC. K tomu připište, u jakého našeho partnera jste dárek zakoupili. Připojit můžete také například příběh takového dárku. Ten také může hrát roli ve výsledném rozhodování. Protože to mohou být právě okolnosti nákupu dárku, pozadí dárku, co nás může zaujmout.

Nezapomeňte do předmětu emailu napsat – VÁNOČNÍ SOUTĚŽ. E-maily, které nebudou mít v předmětu – VÁNOČNÍ SOUTĚŽ se do soutěže nezapočítávají. Po Novém roce odborná porota, složená z pečlivě vybraných členů týmu ISIC, rozhodne, jaký dárek, resp. jeho autor vyhraje.

A co můžete vyhrát? Cocktail maker! Plus ke každému cocktail makeru jako speciální cena – fitness pomůcka na posilování. Po Vánocích určitě jako když ji najdete.

Jakmile vybereme pětici výherců, budeme je kontaktovat skrze e-mailové adresy, ze které jsme obdrželi e-mail. Zároveň zveřejníme tyto výherce i s fotografiemi na našem FB.

Přejeme dobré pořízení a těšíme se na fotky!

13.12.2017


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit