Jedna fotka, a nezapomenutelný maturitní ples je na světě! University of New York in Prague na něj přispěje 25 000 Kč

pr unyp 11 2016 soutěž ples

Plesová sezóna začíná a s ní i významný den v životě mnoha středoškoláků – maturitní ples. Ještě než se v květnu rozjede kolotoč maturitních zkoušek, čeká na studenty také zkouška společenská. Musí se ukázat svým rodičům, učitelům i spolužákům na reprezentativní akci v tom nejlepším světle. Nikdo ale neříká, že si z maturitního plesu nemůžete udělat i skvělou párty a náležitě si ji užít!

University of New York in Prague se právě proto rozhodla podpořit jeden maturitní ples příspěvkem 25 000 Kč. Přiznejte se, komu z letošních maturantů by se taková výhra nelíbila? Vždyť za to už se dá pořídit skvělý DJ, pořádná kapela, známý moderátor nebo luxusní občerstvení.

Zábavnou fotosoutěž jsme vyhlásili nejen kvůli finanční podpoře, ale také proto, abychom ve studentech probudili zdravou soutěživost a kreativitu. K výhře 25 000 korun na uspořádání pořádného maturitního plesu stačí jediné – poslat nám co nejoriginálnější fotku s logem UNYP (odkaz ke stažení), a to na email ples@unyp.cz do 30. listopadu 2016. Všechny soutěžní fotky zveřejníme v albu na Facebooku 6. prosince, takže budete moci poprosit kamarády, aby do 16. prosince pro vaši fotku hlasovali. Z následného hlasování na Facebooku pak vzejde vítěz, kterému náš zástupce předá symbolický šek přímo na plese. Reálnou odměnu samozřejmě dostane pořádající škola s dostatečným předstihem, o to se bát nemusíte.

 

Jak by měla taková ideální soutěžní fotka vypadat?

Vyfoťte se s logem University of New York in Prague v netradičním prostředí, sami nebo se spolužáky, ve dne či v noci, venku nebo ve škole… to už necháme na vás, nechte promluvit svou kreativitu a originálního ducha! Zúčastnit se mohou všichni studenti středních škol. Kompletní pravidla najdete na našem webu zde.

Zaujala vás naše soutěž? Pak na nic nečekejte, nažhavte své foťáky a posílejte své příspěvky. Čas totiž máte jen do 30. listopadu 2016! Udělejte ze svého maturitního plesu zážitek, na který budete vzpomínat ještě mnoho let po maturitě. Těšíme se na vaše soutěžní fotky!

pr článek unyp soutěž ples 11 2016

O University of New York in Prague

Od roku 1998 nabízí UNYP nejlepší vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce ve střední Evropě, se zaměřením na obchodní administrativu, komunikaci, IT management, mezinárodní vztahy, literaturu a psychologii.

UNYP je oficiálně uznaná instituce, která v České republice poskytuje vysokoškolské vzdělání. Nabízí akreditované bakalářské a magisterské programy v anglickém jazyce. Jejími partnery jsou prestižní mezinárodní univerzity ve Spojených státech i v Evropě.

 

Shrnutí soutěže

  1. Stáhni si logo UNYP na unyp.cz/ples.
  2. Vyfoť se se svými spolužáky na neobvyklém místě.
  3. Na fotce musí být viditelně umístěno logo UNYP.
  4. Buď originální! Kreativitě se meze nekladou.
  5. Pošli fotku na ples@unyp.cz do 30. listopadu 2016.
  6. Výherce bude vybrán 16. prosince na základě hlasování na Facebooku. 
2.11.2016