Levně kolem světa s Levnocestovani.cz

PR článek levnocestovani.cz 3 2017 Skotsko

I ze studentské brigády při studiu se můžete vydat na cestu kolem světa. Nevěříte? Navštivte Levnocestovani.cz, svět těch nejlevnějších letenek, které můžete sehnat, a mnoho jiného.

Levnocestovani.cz? Kdo to je?

Stránek zabývajícími se prodejem levných letenek se nepřeberné množství, nabízejí více či méně výhodné lety, ale téměř nikdy vás na individuální cestu nepřipraví. Levnocestovani.cz nejen že vybere ty opravdu levné lety, ale nasměruje vás, kde je nejlepší se ubytovat, co vidět a co si koupit. Najdete zde informace o letenkách po Evropě od 135Kč a cestách kolem světa za zlomek původní ceny letenky. Nalézt můžete výprodeje charterových letů cestovních kanceláří, ale také chyby v tarifech leteckých společností, akce, výprodeje aj.

Odebírejte novinky!

PR článek levnocestovani.cz 3 2017 Seychely 2Protože levnocestovani.cz bývá velmi často první českou stránkou, která zájemce o levné lety informuje je výhodné se zaregistrovat k odběru newsletterů. Ceny bývají opravdu neuvěřitelné a letenky jsou často vyprodány během několika minut či hodin. Čím dříve o akci budete vědět, tím větší máte šanci letenku do vaší vysněné destinace získat.

Mimo to k odběru získáte informace, které na internetu nenajdete. Například to jak levně procestovat Maledivy, že vás vyjdou skoro jako Chorvatsko. A nebo jak vás Chorvatsko vyjde jako víkend na chalupě. Cestování není drahé.

Ještě nikdy jste sami necestovali?

Nevadí, i na to levnocestovani.cz myslí. Na stránce se schází obrovská komunita cestovatelů a připravená je zde cestovatelská poradna. Všechny rady jsou ověřeny osobní zkušeností a jsou velmi přehledné.

Pro vaší první cestu vás levnocestovani.cz navede od startu jak a kde si koupit letenku a kde najít a rezervovat skvělé ubytování, tak po to jak se dostat z letiště, kde se najít nebo kde jít na výlet.
Průvodce na stránce vás připraví na to, jaké jsou ceny jídel v supermarketu a v restauracích, ale poradí také kolik si nechat na pivko. Ušetříte obrovské náklady na cestu a budete skvěle připraveni.

A když individuální cesta přece jen ne?

Proto má levnocestovani.cz v nabídce i skutečně výhodné akce cestovních agentur. Všechny náklady máte spočítané v průvodcích a je tak snadné si ověřit zda chcete cestovat sami a nebo necháte starosti na kanceláři, která vás odveze na dovolenou. V nabídce jsou často last minute zájezdy za pár korun. Proto i cestovatelé, kteří se na individuální turistiku ještě necítí najdou to své.

 

 

 

14.3.2017