MBA studium je odrazovým můstkem pro další kariéru

PR článek placla MBA OBEI 10 20

Komu se zdá, že je v práci přehlížen, jeho kariéra je na mrtvém bodě, nebo mu stagnuje dokonce vlastní podnikání, měl by se zamyslet nad tím, zdali by se mu nehodilo doplnění studia. Studium MBA, BBA, LLM či DBA je u zaměstnavatelů v kurzu a je cestou ke skutečně cenným poznatkům, které vám pomohou nejen v korporátu, ale i ve vlastním podnikání.

Nepřestávejte se vzdělávat

Manažerské vzdělávání je dnes důležitým předpokladem pro získání správných manažerských dovedností. Studium MBA vás umí velice rychle posunout v kariéře. Máte argument pro své nadřízené ke zvýšení platu, případně proč vás na nové pozici upřednostnit před kolegy. Dnes však už nestačí jenom vystudovat nějakou školu, záleží i na tom, kterou. Jednou z nejprestižnějších a přitom nejlevnějších je OBEI.

VIDEO: Staňte se lepším manažerem

 

Kvalitní manažerské vzdělávání nabízí OBEI

OBEI má propracované studium BBA, studium MBA, studium LLM i studium DBA. Všechny programy lze studovat zcela online, což je vítáno všemi pilně pracujícími zaměstnanci, kteří nemají čas absolvovat studium ani s občasnou docházkou. V dnešní době koronaviru je navíc možnost studia online MBA doslova výhrou.

Obrovskou výhodou studia na OBEI je možnost zahájit studium kdykoliv, bez časového omezení. Každý typ studia pak trvá jinak dlouho, ale záleží vždy především na vašem úsilí. Průměrná doba studia BBA je 8 měsíců, MBA 10 měsíců, LLM 9 měsíců a DBA 13 měsíců. Avšak rychlost ukončení záleží jen na vás a může být výrazně rychlejší. Stává se, že usilovnější studenti zvládnou MBA studium již za 4 měsíce.

VIDEO: Podívejte se, jak probíhá studium MBA na OBEI

Studium v rámci OBEI nemá žádné specializace a zaměřuje se na obecné manažerské dovednosti. Skládá se vždy z několika modulů. U BBA je to sedm modulů, MBA je to devět modulu, u LLM šest a u DBA třináct.

 

Studium nabízené OBEI má mezinárodní akreditaci IACBS

Diplom ze studia na OBEI je platný celosvětově. Zatímco byste s naším českým diplomem v zahraničí příliš nepochodili, studium MBA a dalších programů vám umožní dělat kariéru bez problémů i v zahraničí.

 

1.10.2020