Moderní kanceláře jsou přístupné odkudkoliv

Chcete mít svou kancelář bezpečně uloženou? Vyhovuje vám pracovat odkudkoliv? Představíme vám zajímavé řešení v podobě hostované služby, která vám umožní tohle vše a mnohem víc.

Složitá synchronizace dat je hudbou minulosti

Již dávno se nepíše rok 2000 a technika jde mílovými kroky kupředu. Trendem současné doby je přístup ke všem myslitelným datům odkudkoliv, což nahrává rozvoji cloudových služeb. V soukromé sféře jde hlavně o touhu mít datové úložiště, k němuž se dostaneme z různých zařízení, a snahu zbavit se kabelů. V případě firem se cení především centralizace podnikání a velké úspory v podobě nákupu služeb a dat podle skutečné spotřeby a využití. Samozřejmě existují i argumenty proti cloudovým službám – tím hlavním je obava o bezpečnost. Správně zvolená kancelář v cloudu však často poskytuje datům větší bezpečnost, než mají na vašem počítači.

 

Do jaké virtuální kanceláře chodit pracovat?

Mezi konkurencí vyniká, zvláště spektrem a kvalitou nabízených služeb, trefně pojmenovaný iPodnik. Jedná se o řešení nejen pro velké, ale i pro malé a střední firmy, kterým iPodnik poskytne dosud netušené možnosti a špičkové IT zázemí. V jednotném prostředí s přehlednou infrastrukturou na privátním cloudu se vám bude pracovat jedna báseň, ať už se zrovna nacházíte doma, v kanceláři nebo třeba ve vlaku. Stejné výhody získají zaměstnanci, takže se práce zefektivní a zrychlí. Také přístup k zákazníkům bude nyní snazší, bez častého cestování.

 

Komplexní nabídka

Jedinečné řešení iPodnik pokrývá veškeré služby, které dnešní firmy využívají. Nabízí celkem 15 služeb, přičemž balíček pokryje vaše potřeby v oblastech komunikace, řízení obchodu a projektů, správy webu, úložiště dokumentů a účetnictví. Už jen samotné daňové účetnictví online vám výrazně usnadní práci. Pro tyto účely poskytuje iPodnik hosting ekonomického systému Pohoda, která se v cloudu dokonale přizpůsobí vaší firmě. Pokud byste chtěli obsáhnout stejné spektrum služeb jakýmkoliv jiným způsobem, vaše souhrnné výdaje by až trojnásobně převyšovaly náklady na iPodnik. Nejvíce úspor vzniká díky tomu, že již nebudete musit pořizovat drahý HW ani kupovat či obnovovat SW licence. V rámci služby exchange online odpadá i povinnost kupovat licence každému zaměstnanci, do systému iPodnik se může přihlásit libovolný počet uživatelů a pracovat na stejném dokumentu.

 

Pro koho je iPodnik určen?

Benefitovat z této služby může jakákoliv firma, nejvíce však pomůže začínajícím podnikům, které se tak okamžitě rozjedou a nepotřebují do začátků tolik peněz. Mnoho firem se pro ni dále rozhoduje kvůli účetnictví online, čímž se zbaví nutnosti mít vlastní účtárnu. Také u živnostníků, kteří by se jinak museli o vše starat sami, neziskových organizací a rozrůstajících se středně velkých firem je iPodnik velmi populární.

 

18.10.2017