VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Na Unicorn College dlouhodobě podporujeme online vzdělávání

PR článek UC 3 2020

Informace a vzdělání kdykoliv a odkudkoliv je něco, co k Unicorn College patří už několik let.

Informace a vzdělání kdykoliv a odkudkoliv je něco, co k Unicorn College patří už několik let. Přístup, se kterým se můžete setkat na každém kroku. Od streamovaných přednášek, propracovaných interaktivních elektronických studijních materiálů až po řešení celé agendy studijních povinností v rámci našeho informačního systému a nejnověji i v nabídce online kurzů pro širokou veřejnost.

Komfortní přístup k informacím je však jen začátkem. V našem přístupu jsme došli třeba k tomu, že studenti mohou online komentovat studijní materiály a jejich tvůrci leckdy skoro až v reálném čase mohou doplnit či rozšířit jejich obsah.

Pokročilé online nástroje využíváme i při výuce programování, kde s nimi dokážeme flexibilně vytvářet atraktivní prostředí třeba pro mladé, začínající účastníky víkendové akademie WeCanCode, ale stejně tak složitá prostředí pro týmovou spolupráci v rámci pokročilých hackatonů nebo zkoušek.

Pokud chcete studovat efektivně a přitom zábavně a moderně, podívejte se na naší nabídku profesně orientovaných studijních programů pro IT specialisty, manažery a ekonomy.

Chcete se naučit řídit týmy, rozumět do detailu ekonomice projektů nebo chápat vše potřebné okolo? Pak byste měli svou pozornost věnovat našim studijním programům Business Management (Bc.) a Aplikovaná ekonomie a analýza dat (Ing.).

Jestli chcete umět efektivně pracovat ve velkých týmech nebo na technické úrovni rozsáhlé softwarové projekty navrhovat, pak nepřehlédněte programy Softwarový vývoj (Bc.) a Softwarové inženýrství a big data (Ing.).

Přijďte se podívat na některý z našich Dnů otevřených dveří nebo sledujte novinky na FB nebo Instagramu a dozvíte se více!

 

 

16.3.2020


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit