VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Naučte se s námi chápat svět velkých dat

PR článek UC 2 2020

Do roku 2025 prvky Internetu věcí vygenerují 80 zettabytů informací. Budoucnost = Big Data. Troufnete si na ně?

Na internetu je dnes více než 3 000 000 000 000 000 000 000 bytů informací. A očekává se, že jen zařízení zapojená do internetu věcí do roku 2025 vygenerují více než dvaceti pěti násobek tohoto množství. Tato data by neměla smysl bez schopnosti je analyzovat a interpretovat. Troufnete si na to a stanete se jedním z těch, kteří datům rozumí?

Nejen zkušenosti personálních agentur ukazují, že odborníci na Big Data jsou již dnes jedním z nejvíc nedostatkových „zboží“ na trhu práce. Agentury i zaměstnavatelé si uvědomují, že tento stav se po nástupu Průmyslu 4.0 a rozvoji Internetu věcí ještě výrazně prohloubí.

Na vysoké škole Unicorn College tento trend vnímáme velmi intenzivně a tak jsme po pečlivé analýze potřeb zaměstnavatelů, od loňského roku, otevřeli dva zcela nové magisterské studijní programy Softwarové inženýrství a big data a Aplikovaná ekonomie a analýza dat.

Oba programy spojuje to, že získáte nejen teoretickou znalost statistických metod a možností jejich využití, ale také se naučíte s daty a výstupy analýz efektivně pracovat, výsledky vizualizovat a interpretovat.

V technicky orientovaném programu Softwarové inženýrství a big data porozumíte do detailu problematice Internetu věcí, naučíte se používat programovací jazyk R, který je primárně určený pro statistickou analýzu a grafickou interpretaci jejích výstupů. Porozumíte výrazům jako machine a deep learning a naučíte se jak využívat umělou inteligenci (AI) k hledání efektivních řešení.

Více ekonomicky manažerský program Aplikovaná ekonomie a analýza dat vás nechá nahlédnout pod pokličku ekonomického modelování. Poznáte kvantitativní metody, které jsou nejčastěji využívány v ekonomických analýzách. Zjistíte, jak lze využívat socioekonomické ukazatele a k čemu slouží ekonometrické modely.

V obou případech budete mít možnost získat praxi a reálné zkušenosti nejen u prestižních zaměstnavatelů, ale také zapojením do jednoho z námi realizovaných projektů.

Pro nás jsou Big Data sázka na jistotu. Ideální volbou pro úspěšnou kariéru i dlouhodobě zajímavou a atraktivní práci. Jak to máte vy?

Přijďte se podívat na některý z našich Dnů otevřených dveří nebo sledujte novinky na FB nebo Instagramu a dozvíte se více!

Unicorn_logo_200

 

5.2.2020


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit