Nejrychlejší způsob jak se naučit francouzsky

pr článek bavard 3 2016 1

„Je t'aime,” šeptáte roztouženě své vyvolené či vyvolenému. Romantické, že? Tím se ovšem vaše slovní zásoba v francouzštině vyčerpala. Chcete se naučit další působivá vyznání v tomto románském jazyce?

pr článek bavard 3 2016 1Svou jazykovou vybavenost si nejlépe procvičíte aktivním používáním přímo v rodném prostředí. Takže je čas vyrazit ven a zkrátka se do použití cizí řeči vrhnout po hlavě. Není to úplně snadné, takže můžete kus starostí jednoduše přenechat agentuře.

 

Doporučená místa pro výuku

Jet do Paříže se sice přímo nabízí, ale Francie skýtá mnohem více krás. Tak třeba Bordeaux. Dáte si víno? Bon Apéttit! To ale není všechno, co tohle půvabné město nabízí. Proslulo především svou romantickou atmosférou podtrženou historií, která tu díky místním památkám sálá na každém kroku. A jdeme do školy. Konkrétně do France Langue. Také její budova nezapře historický půvab původu už v 19. století. Vnitřní vybavení však, nebojte se, rozhodně z těchto časů nepochází, samozřejmostí je například přístup k wifi. A učební metody teprve ne.

Naučit se jazyk a u toho si tak trochu zregenerovat pocuchané nervy? Biarritz je proslulé lázeňské letovisko. V přestávkách mezi studiem na France Langue se nebudete nudit ani tehdy, pokud dáváte přednost trochu rušnějšímu vyžití. Současně je tahle lokalita oblíbená mezi těmi, kteří neskrotné mořské vlny rádi brázdí na surfu. Aktuálně můžete využít na dlouhodobé kurzy zvýhodněné ceny s flexibilními daty začátků – 12 týdnů standardního kurzu v Bordeaux za 2.220 místo 2.580, 24 týdnů za 3.960 místo 5.160 EUR.pr článek bavard 3 2016 3

Taje francouzštiny netřeba ale objevovat jen v Evropě. Chcete dál než do země galského kohouta? Přeneste se na sever, do Kanady, konkrétně na školu ILSC Montréal. Strávit tu můžete i dlouhodobý pobyt až v délce čtyřiadvaceti týdnů. Po tu dobu bude rozhodně co objevovat, ať už místní kulturu nebo sportovní vyžití na zápasech proslulých Montréal Canadiens.

Anebo naopak vyjeďte na jih, do Karibiku, na ostrov Martinique. Zdejší pobočka školy France Langue Vám jistě pomůže užít si francouzštinu a zároveň si odpočinout od stresů velkoměst. S výběrem a zajištěním pobytů nejen do Francie vám rádi pomůžeme. Na kompletní nabídku jazykových pobytů naleznete na http://www.bavardlanguages.cz/  

 

18.3.2016