VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Nevíš, co chceš? Studuj na VŠP Jihlava. To chceš!

PR článek VŠPJ 6 2020 studenti úvod

Špičkové vybavení, praxe, stáže, individuální přístup? Studuj v Jihlavě!

Hledáš školu s individuálním přístupem? S dlouhou praxí v zavedených firmách a stážemi v zahraničí? Se špičkově vybavenými pracovišti a odborníky, kteří vědí, co ze studia nejvíc upotřebíš v budoucí práci? Pak je pro tebe  VŠPJ správná volba. Škola rovněž nabízí pohodovou rodinnou atmosféru, genia loci starobylého města a také sportovní a společenské vyžití mimo posluchárny.

A co tu můžeš studovat? Třeba programy Aplikovaná informatika, Aplikované strojírenství, Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi, které jsou pevně svázány s praxí v průmyslu. Ve škole tě čeká kyber-fyzikální továrna, nejmodernější v Česku. V téhle virtuální továrně se naučíš mimo jiné simulovat různé výrobní procesy v platformě Průmysl 4.0. Součástí výuky jsou také několikaměsíční stáže v podnicích, jako jsou Bosch Diesel, Česká zbrojovka, MemBrain a další.

Pokud se rozhodneš pro program Cestovní ruch, můžeš si už za studií vyzkoušet práci v jediné české CK, která patří škole, a mít výuku předmětů přímo spojenou s praxí. Na programu Finance a řízení se naučíš dovednostem z marketingu, vedení týmu či podniku, daňové a účetní legislativě nebo vypracování podnikatelského záměru. Samozřejmostí je dlouhodobá praxe a možnost pobytu v zahraničí.

Obory Porodní asistentka, Všeobecná sestra a Zdravotně sociální pracovník vystihují přesně jejich názvy. Studium připravuje absolventy na práci v oblasti gynekologie a porodnictví, ošetřovatelství a pro výkon práce ve zdravotnictví i v sociálních službách.

VŠPJ nabízí volná místa jak pro prezenční (denní) studium, tak pro zájemce o kombinované (dálkové) studium. Druhé kolo přijímacích zkoušek se uzavře pro programy Aplikovaná informatika, Aplikované strojírenství, Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi, Cestovní ruch a Finance a řízení 21. července, pro programy Porodní asistentka, Všeobecná sestra a Zdravotně sociální pracovník 27. července.

 

BAKALÁŘSKÉ STUDIJNÍ PROGRAMY/OBORY

Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi

Aplikovaná informatika

Aplikované strojírenství

Cestovní ruch

Finance a řízení

Porodní asistentka

Všeobecná sestra

Zdravotně sociální pracovník

 

 

www.vspj.cz

 

25.6.2020
PR článek VŠPJ 6 2020 nová budova
PR článek VŠPJ 6 2020 stará budova
PR článek VŠPJ 6 2020 vstup
PR článek VŠPJ 6 2020 student s robotem
PR článek VŠPJ 6 2020 studentka cestovní ruch
PR článek VŠPJ 6 2020 výklad
PR článek VŠPJ 6 2020 robot
PR článek VŠPJ 6 2020 studenti
PR článek VŠPJ 6 2020 poznámky


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit