VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Nová kniha vám pomůže orientovat se v online marketingu

PR článek placla online marketing 6 2017

Každý, kdo má nějaký web, e-shop či blog, by měl ovládat aspoň základy online marketingu. Na internetu se totiž dnes pohybuje naprosto každý a přesvědčit lidi, že by měli zamířit právě na váš web a využít vašich služeb není úplně snadné.

Jak by měl vypadat e-mailng, která klíčová slova jsou ta správná, co je remarketing, jak chápat SEO, má cenu registrace do katalogů? Na tyto otázky a na mnoho dalších odpoví publikace Kritický pohled na marketing, již má na svědomí Štefan Ihnat.

Zkušenosti podpořené léty praxe

Štefan Ihnat působí v digitální agentuře CRITICAL, která se zabývá tvorbou webových stránek a internetovým marketingem. Za spoustu let nasbíral už hodně zkušeností s klienty, pochopil, na co se nejvíce ptají a v čem vůbec nemají jasno. Veškeré poznatky na toto téma uplatnil ve své nové knize Kritický pohled na marketing. Obsahově je dost podobné jeho předchozímu dílu s názvem Kritický pohled na web a klade si i stejný cíl.

Rady s výběrem správného dodavatele

Publikace se snaží vnést čtenáře aspoň do základů online marketingu. Představuje jim tento obor komplexně, nezabíhá do zbytečných detailů a odborností, přesto nevynechává nic důležitého.

Účelem je, aby čtenář po absolvování tohoto rychlokurzu dokázal správně vybrat agenturu či jednotlivce, jimž svěří propagaci svého webu. Mnohem lépe se vám totiž diskutuje o ceně a jiných aspektech, pokud aspoň tušíte, o co jde.

Kniha pro každého, koho zajímá online marketing

Kniha Kritický pohled na marketing je určena zejména živnostníkům, zástupcům středních a menších firem, nicméně do četby se může pustit kdokoliv, kdo chce poznat základy propagování webů na internetu.

K sehnání je buď přímo na webu CRITICAL.cz, nebo v síti knihkupectví Neoluxor, Academie a také v nakladatelství Aleš Čeněk. Prodává se jak v papírové, tak v elektronické verzi.

 

8.6.2017


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit