Perspektivní obory na soukromé vysoké škole stojí za zvážení!

PR článek VŠPP 2 2016 logo 150

Nevybrali jste si z nabídky státních vysokých škol? Nechcete se zbytečně šprtat na přijímací zkoušky? Běžná výuka není nic pro vás? Líbilo by se vám se při učení bavit? Odpověď ano je jasným znamením, že se musíte zajímat o nabídku soukromé vysoké školy. Máme tip na jednu, která nabízí perspektivní obory a její specialitou je výuka na několika výukových pracovištích v různých městech České republiky.

Nové spojení 2 tradičních škol

Moderní styl výuky a lukrativní obory nabízí Vysoká škola podnikání a práva, a. s.. Vznikla sloučením dvou prestižních vysokých soukromých škol. První z nich byla VŠMIEP Praha (Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky), která vznikla v roce 2001 a druhou VŠP Ostrava (Vysoká škola podnikání, a.s.), která byla založena v roce 2000. Jejich sloučení mělo za cíl vytvořit novou soukromou vysokou školu, která nabídne studentům obory s budoucností. Vysoká škola podnikání a práva má sídlo v Praze a nabízí bakalářské studium v oborech: Aplikovaná informatika, manažerská ekonomika, právo v podnikání a právo ve veřejné správě, podnikání, podnikání a management v obchodu a službách a také navazující magisterský program Podnikání.

Škola je zaměřena na tzv. kompetenční vzdělávání – tj. kombinuje teorii a praxi, aby její absolventi získali potřebné znalosti a dovednosti pro uplatnění na trhu práce. Kromě toho škola nabízí celoživotní vzdělávání a programy MBA.

Na rozdíl od klasických vysokých škol není výuka vázána na jedno místo. Vysoká škola podnikání a práva má výuková pracoviště v Ostravě, Brně, Sokolově, Pardubicích, Olomouci a také v Praze.

Přijímací řízení formou pohovoru!

Soukromá Vysoká škola podnikání a práva nebazíruje na výsledcích ze střední školy ani na složení přijímací zkoušky. Přijímací řízení má formu pohovoru s poradcem pro studium. Během pohovoru poradce zjišťuje vaši motivaci ke studiu. Stačí opravdu chtít a máte to v kapse!

Líbí se vám představa studovat na soukromé škole? Bližší informace najdete na vspp.cz nebo zavolejte na infolinku pro uchazeče: 800 555 808. Těšte se třeba na Bažant Welcome Party!

 

 

18.2.2016