VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Práce a studium jdou na VŠ Sting ruku v ruce

PR článek Sting kombinované studium 9 23

Pracujete a nabídli vám lepší kariérní postup. Jste na rodičovské a chtěli byste studovat. Úspěšně jste absolvovali maturitu a sníte o tom, že skloubíte práci i studium. Nebo jen cítíte, že byste chtěli vaše vědomosti prohloubit a obohatit o nové trendy. Ať děláte cokoliv, dveře ke vzdělání jsou pro vás na Vysoké škole Sting otevřené. Studujte v kombinované formě ve specializacích, po kterých je poptávka na trhu práce. Získejte praktické vzdělání od špiček v účetnictví, zdaňování a controllingu. Jsme soukromá škola s nejdelší tradicí v Brně a o účetnictví a daních víme úplně všechno.

Kombinované studium na Stingu probíhá o víkendech a studovat můžete tříleté bakalářské specializace. Jedná se o 8 bloků za semestr a díky víkendové výuce vám nezasahuje studium do vašich pracovních povinností. Díky tomu můžete svou dovolenou využít skutečně k odpočinku. Během výuky se setkáte s inspirativními lidmi ze světa daní a účetnictví, kteří vás budou učit na příkladech z praxe, s nimiž se setkávají na denní bázi.

 

Nejen špičkové vědomosti. Sting nabízí další benefity

Kromě špičkového studia můžete využít náš exkluzivní balíček spolupráce s prestižními partnerskými firmami. Jak by se vám líbilo, kdyby vám společnost, u které pracujete zaplatila studium na Stingu? Nabízíme nejen prospěchová stipendia, ale také pracovní stipendia, kdy vám firma může uhradit 100% školné výměnou za praxi. Sting ale nenabízí jen atraktivní praxi.

PR článek Sting kombinované studium 9 23 b

Skvělou příležitost u něj najdou i absolventi VOŠ, kteří si mohou dodělat bakalářský titul za rok. Tuto možnost využila i Bára Pokorná, která na Stingu oceňuje zajímavé a inspirativní pedagogy a líbí se jí i poloha školy v centru Brna. „Líbí se mi, že lidé, kteří vyučují jsou z praxe a v životě toho hodně dokázali. Jsou tak inspirací pro studenty a dokáží předat cenné rady.“ Velkou výhodu vidí také v tom, že může skloubit studium s prací, pedagogové jsou podle ní velmi vstřícní a snaží se ke svým studentům přistupovat individuálně.

Kombinované studium má řadu předností –⁠ můžete se například věnovat kariéře a svůj timing máte plně v rukou. A pokud je vám méně než 26, splňujete všechny podmínky pro využívání studentských slev a výhod. Věděli jste, že firma vám může studium proplatit, pokud po vás žádá vyšší kvalifikaci či prohlubování odbornosti? I to je výhoda kombinovaného studia. Přidanou hodnotou Stingu je i to, že navážete cenné profesní kontakty a poznáte nové trendy v praxi.

Využijte přednosti kombinovaného studia a získejte špičkové vzdělání pro vaši praxi

PR článek Sting kombinované studium 9 23 c

13.9.2023


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit