VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Praxe již při studiu vám pomůže k vysněné práci

PR článek ŠAVŠ 8 2016 budova

V oblasti uplatnění absolventů patří ŠKODA AUTO Vysoká škola již dlouhodobě mezi lídry českých vysokých škol.

PR článek ŠAVŠ 8 2016 budova 2A co je vlastně klíčem úspěchu absolventů ŠKODA AUTO Vysoké školy? Učí se to, co v praxi skutečně využijí! Ideální spojení ekonomického vzdělání, dobré jazykové výbavy a kvalitního technického základu jim pak dává jedinečné postavení na trhu práce. Komunikace s technickými odděleními na denní bázi pro ně není problém, soft skills mají v malíčku a zkušenosti z praxe jim pomáhají vklouznout do pracovního procesu raz dva. Na praxi škola každoročně vysílá všechny studenty prezenčního bakalářského studia. Magistři si pak mohou do svého studijního plánu zařadit tříměsíční pracovní stáž v rámci povinně volitelných předmětů.

 

Do světa na zkušenou

Studentům je otevřena široká nabídka praxí nejenom v České republice, ale také v zahraničí. Sbírat pracovní zkušenosti tak mohou třeba po celém koncernu Volkswagen – od Německa až po Čínu. Spolupráci si škola pochvaluje zejména s britským výrobcem luxusních automobilů – Bentley Motors Ltd. Pravidelně se každý rok usměje štěstí na 15 studentů, kteří v Crewe, kde automobilka sídlí, stráví semestr či dva. Široká je však také nabídka destinací pro studijní stáže, na které lze vyjet na více než třicet partnerských univerzit po celém světě.

 

PR článek ŠAVŠ 8 2016 učebnaIndividuální přístup ke každému studentovi

A čeho si studenti a absolventi na škole cení nejvíce? „Jednoznačně vstřícného individuálního přístupu školy ke každému studentovi. Myslím si, že toto je velkou výhodou oproti některým větším školám. Vzhledem ke své aktuální pozici musím ale znovu vyzdvihnout i možnost vycestovat během studia na praxi do zahraničí v rámci koncernu VW. To je něco, co rozhodně každá škola nenabídne, a člověku to může otevřít nejen oči, ale i dveře,“ komentuje výhody studia na ŠKODA AUTO Vysoké škole absolvent školy Ing. Ivan Vaněk, který nyní pracuje právě v Bentley Motors.

PR článek ŠAVŠ 8 2016 budova 3

Přihlášky možné podávat až do 18. 9. 2016

Nestihli jste ještě podat přihlášku ke studiu pro akademický rok 2016/2017? Nezoufejte! Na ŠKODA AUTO Vysoké škole přijímáme přihlášky až do 18. 9. 2016. Přihlášky je možné podávat na bakalářské i navazující magisterské obory – nově se můžete ke studiu přihlásit také na naší pražské pobočce, kde otevíráme navazující magisterský obor Podniková ekonomika a management provozu.

Navštivte nás na našich dnech otevřených dveří – nejbližší termíny jsme pro vás připravili na 25. 8. a 15. 9. 2016!

25.8.2016


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit