Prestižní americké vzdělání v Praze

pr unyp

University of New York in Prague je přední a největší soukromá vysoká škola v České republice, která nabízí studium v anglickém jazyce. Studenti z celé řady zemí se zde připravují na svou úspěšnou mezinárodní kariéru. UNYP nabízí americký čtyřletý program na bakalářské úrovni ve spolupráci se State University of New York/Empire State College. Dále nabízí tříletý evropský bakalářský program akreditovaný Ministerstvem školství ČR. Studenti se mohou rozhodnout pro tzv. “dual degree”, ve kterém mohou získat oba diplomy současně.

UNYP se od ostatních škol v regionu střední a východní Evropy odlišuje svou mezinárodní atmosférou. Studenti z mnoha zemí se učí jeden od druhého a během studia začínají chápat v čem spočívají kulturní rozdíly a specifika mezinárodního byznysu. Na UNYP v současné době studuje 800 studentů z více než 60ti zemí. Výuku zajišťuje 125 odborníků z více než 20ti zemí (převážná většina z nich jsou rodilí mluvčí). Toto multikulturní prostředí dělá z UNYP vysokou školu s největší diverzitou v regionu. Zkušenost s touto diverzitou dává studentům schopnost uspět v globálním světě. Absolventi UNYP mají širokou škálu dalšího uplatnění. Řada absolventů UNYP byla v minulosti přijata k dalšímu studio na prestižních vysokých školách (Oxford, LSE, Stanford, Columbia, INSEAD), jiní pracují v nadnárodních firmách po celém světě (General Motors, Coca-Cola, KPMG, Vodafone, Telefonica, DHL, Nestlé), nebo vytváří nové úspěšné podnikatelské projekty. O kvalitě absolventů svědčí například vítězství studentů UNYP v prestižní mezinárodní soutěži CFA Research Challenge v České republice dva roky po sobě (2013, 2014).

UNYP rovněž nabízí studium na magisterské a doktorandské úrovni. Jedná se o prestižní studium MBA, studium odborné a byznys komunikace (M.A.), studium mezinárodního a obchodního práva (LL.M.) a nový studijní program v oboru mezinárodního managementu (MSc.). Doktorandský program Ph.D. je nabízen v oboru inovací (publikování).

Všichni studenti mohou využít služeb studijního oddělení, které zajistí ubytování studentů, jejich sportovní vyžití, účast na studentských aktivitách a podpoří studenty při hledání jejich prvního zaměstnání.

UNYP nedávno dosáhla velkého mezinárodního uznání tím, že získala kvalitní americkou akreditaci IACBE jak pro svůj tříletý bakalářský program, tak i pro studium MBA. Přijímání studentů do školního roku 2014/2015 právě probíhá.

www.unyp.cz

 

22.5.2014