VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Proč a jak si vybrat soukromou vysokou školu?

PR článek UC 9 2019

Vnímali jste soukromé vysoké školy až jako druhou volbu? Možná je správný čas to změnit.

Po době, kdy se na vysoké školy hlásily populačně silné ročníky „Husákových dětí“ přišel dlouhý a výrazný pokles počtu uchazečů o vysokoškolské studium. Většina tohoto poklesu dopadla na soukromé vysoké školy, které byly do té doby vnímány především jako druhá volba. Jako alternativa, pokud jste se nedostali na jednu z veřejných škol, o které jste projevili zájem.

Přesto tu byly a jsou vysoké školy, které ani v této nelehké době nepřicházely o studenty a naopak rostly. Jednou z nich je i Unicorn College, která se už 12 let orientuje na to, aby vychovávala absolventy se špičkovými možnostmi uplatnění v praxi.

PR článek UC 9 2019 projektŘeditel Unicorn College Marek Beránek by mohl vyprávět jaké je to stát si celou dobu za svým a leckdy navzdory zažitým představám a schématům definovat studijní programy, které jsou konzultovány s těmi nejlepšími zaměstnavateli a zohledňují předpokládanou situaci na trhu s nedostatkovými IT a manažersky vzdělanými odborníky.

Možná si řeknete „ať se naučím cokoliv, stejně pak budu muset začít úplně od nuly“. Ale ani to není pravda. Druhá část receptu na úspěch tkví v naprosto unikátních příležitostech získat reálné zkušenosti a reference z práce na skutečných projektech již v průběhu studia. Můžete si vybrat, zda se zapojíte do některého ze stovek celoevropských projektů společnosti Unicorn, budete pracovat pro švýcarský CERN nebo se pustíte do některého ze startupů realizovaných pod hlavičkou Unicorn College.

Není to těžké, je jen třeba vědět, co chcete. A pak jako spousta absolventů rozjet vlastní úspěšné podnikání nebo třeba navázat na předchozí činnost nebo praxi u některého z atraktivních zaměstnavatelů.

Jestli chcete poznat jaké to na Unicorn College je, máte stále příležitost být jedněmi z těch, kteří vyzkouší letos zcela nové bakalářské studijní programy: více technicky orientovaný Softwarový vývoj nebo manažersky zaměřený Business Management.

Pokud byste snad Bc titul už měli a chtěli postoupit dál, věřte tomu, že oblast velkých dat bude hýbat světem ještě pěkných pár let. A my tu pro vás máme magisterské programy, zakončené titulem inženýr: Softwarové inženýrství a big data nebo Aplikovaná ekonomie a analýza dat.

Nenechte svou příležitost utéct, pošlete přihlášku a my vám dokážeme, že na to máte!

 

 

5.9.2019


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit