Stresují vás zkoušky? Zkuste vysoké školy bez přijímaček

Ani těm nejchytřejším nejsou přijímací pohovory obvykle po chuti. Natož když patříme mezi ty, kdo umí ve stresu a vypjaté situaci všechno zapomenout a poplést. Řešením jsou vysoké školy bez přijímaček. Takovou je i Vysoká škola obchodní v Praze.

Žádané studijní obory lze studovat i bez přijímacích pohovorů

Zajímavé obory vysokých škol nabízí mnohdy benefity, o kterých se zas tolik neví. Například Vysokou školu obchodní v Praze je možné začít studovat nejen standardně od září, ale i od února. Mnohdy si na studium vzpomeneme právě v zimě. Jsme plní odhodlání, třeba je to i součást našich novoročních předsevzetí. Jenomže do září je daleko, a tak si to často rozmyslíme. Zahájení studia v únoru je proto vítané a řada studentů jej využívá.

Vysoké školy bez přijímaček jsou dalším benefitem. Někdy jsme po předchozím studiu už unaveni všemi zkouškami, testy a pohovory. Zvažujeme dokonce, že si dáme od studia pauzu, než bychom měli absolvovat další. Nebo už nějakou dobu pracujeme a přijímaček se prostě obáváme. Na Vysokou školu obchodní žádné přijímací zkoušky dělat nemusíte. Studovat zde přitom lze velice zajímavé a žádané obory: management cestovního ruchu, cestovní ruch, rozvoj lidských zdrojů v ekonomice a dopravě, služby letecké dopravy v cestovním ruchu, průvodcovskou činnost v cestovním ruchu a management leteckých podniků. Mimo to vysoká škola Praha nabízí rovněž manažerská studia BBA, MBA a LL.M.

Vysoká škola obchodní Praha

VŠO je prestižní pražskou vysokou školou zaměřující se na ekonomické obory. V současnosti má kolem 2500 studentů. Škola nabízí studijní programy, které reagují na aktuální poptávku a díky kterým hned po škole, nebo ještě v průběhu studia, najdete uplatnění. Studium jazyků ve škole je zaměřeno na terminologii přímo související se studijními obory. Výuka je uzpůsobena tomu, že studenti v průběhu studia pracují. Probíhá pouhé tři dny v týdnu. Studovat lze denní i kombinovanou formou.

 

 

11.6.2019