VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Studium v Brně, Praze i Ostravě na Vysoké škole podnikání a práva

Absolventi středních škol se neumí často rozhodnout, zda pokračovat ve studiu na vysoké škole, anebo raději nastoupit do pracovního poměru. Když nejsou peníze nazbyt, je otázka vyřešena, ale pokud mladé lidi podporují ve vzdělání rodiče, je skvělé tuto možnost využít. Vysoká škola Brno, Praha i Ostrava, zaměřená na podnikání a právo, připravila pro budoucí studenty skvělé možnosti.

Zajímá vás právo a podnikání?

Dejte přednost vzdělání, které nabízí vysoká škola Praha. V soukromém subjektu lze absolvovat bakalářské studium v šesti oborech v rámci dvou bakalářských programů. Ekonomika a management, právní specializace, právo, podnikání, to jsou dnes velmi žádané možnosti. Magisterské stejně jako bakalářské studium vás naláká prezenční i kombinovanou formou. Pokud vás tyto specializace zajímají, využijte každodenní dny otevřených dveří. Jen tak poznáte, zda vám škola padne do noty.

 

Buďte pány svého času

Dejte průchod svému úspěchu a vyberte si vysokou školu v Brně, kde máte možnost učit se podnikání i management v obchodu a službách prezenčně anebo dálkově. Je skvělé, že lze nastartovat svou kariéru díky studijnímu programu MBA. Tento uznávaný titul je aktuální pro manažery i jiné vedoucí pracovníky. Jděte s rytmem moderní doby a myslete na svou budoucnost. Vysoká škola podnikání a práva je zaměřena na praxi. Co to znamená? Naučené informace si vyzkoušíte přímo v praxi, protože jen tak poznáte, zda jste vše výborně pochopili.

Inovativní studium vás nakopne a konečně se budete věnovat dle svých možností tomu, co vás skutečně zajímá a baví. Jste zastánci toho, že se má člověk učit celý život? V tom případě vám padne do noty celoživotní vzdělávání ve výukových střediscích nacházejících se například v Praze, Ostravě, Brně, Olomouci či Pardubicích.

 

 

25.9.2017


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit