Studuj online, studuj odkudkoliv

PR článek UUN 5 23

Unicorn University nabízí i online studijní programy. To znamená, že studenti mohou studovat z pohodlí svého domova a přizpůsobit si svůj časový plán svým potřebám. Bakalářské programy jsou v oblasti softwarového vývoje a business managementu a jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejmodernější znalosti a dovednosti potřebné v dnešním pracovním prostředí.

PR článek uun 5 23 softwarový vývojPřemýšlíte o tom, jak se stát úspěšnými programátory a hledáte kvalitní vzdělávací program? Bakalářský studijní program Softwarový vývoj je pak určený přesně pro vás. Naučí vás potřebné programátorské dovednosti a posune tak vaši karieru na vyšší level. Mezi vyučovanými technologiemi naleznete například Python, Java, JavaScript, React nebo MongoDB. Program se zaměřuje na nejnovější technologie a trendy v oboru a je veden profesionály s mnohaletou praxí v oblasti softwarového vývoje. Zároveň je pod záštitou jedné z největších českých IT firem Unicorn. Nabízí praktické zkušenosti s projekty, které vám pomohou při hledání zaměstnání v IT oblasti. Navíc máte možnost flexibilního učení vlastním tempem, což je ideální pro ty, kteří potřebují skloubit vzdělávání s prací nebo rodinným životem.

PR článek uun 5 23 business managementStudijní program Business Management poskytuje studentům praktické nástroje a strategie pro efektivní řízení podniku. Program je koncipován tak, aby pomohl studentům rozvíjet klíčové schopnosti v oblasti řízení, jako jsou plánování, strategické rozhodování, vedení týmu a komunikace s klienty, řízení podnikových financí a marketing. Díky interaktivnímu prostředí, kvalitnímu vzdělávacímu obsahu a podpoře zkušených lektorů získají studenti přehled o moderních trendech v oblasti obchodního managementu a stanou se schopnými vést úspěšný a konkurenceschopný podnik. Business Management lze studovat v českém i anglickém jazyce.

Studenti online studijních programů mohou studovat podle svých časových možností a následně vše online konzultovat s vyučujícími. Dokonce si mohou uznat své zaměstnání jako povinnou praxi, pokud je relevantní ke studovanému programu. Mají rovněž možnost ucházet se o stáže v prestižních společnostech ze světa IT a businessu, což jim poskytuje příležitost navázat kontakty a získat cenné zkušenosti.

PR článek uun 5 23 studenti„Na naší škole klademe zvláštní důraz na praktickou výuku. Aktivity jsou koncipovány tak, aby studenti získali nejen teoretické znalosti, ale také praktické zkušenosti, které jim umožní být úspěšní ve studovaném oboru. Online forma studia dává studentům velkou míru flexibility, aby si mohli studium organizovat s ohledem na své další aktivity (rodina, práce, cestování atp.). Online forma studia je založena na samostudiu, ke kterému dáváme studentům plnou podporu. K přípravě studenti využívají online učebnice, online kurzy a výuková videa, které jsou poskytovány v průběhu celého studia zdarma. U každého předmětu studenti mají doporučený harmonogram studia rozdělený do jednotlivých týdnů a přehled aktivit, které mají průběžně plnit. Je proto možné studovat odkudkoliv a kdykoliv. K samostudiu je doplněna možnost připojit se na pravidelné online konzultace s vyučujícím. Zkoušky a workshopy probíhají v plném rozsahu online; data jejich konání však škola sděluje s velkým časovým předstihem a probíhají o víkendech nebo ve všední dny po 17 hodině. Osobní přístup ke studentům je u nás samozřejmostí. Na základní dotazy ke studiu jsme schopní odpovídat obratem 24/7 a v pracovní době je studentům k dispozici studijní oddělení plně online. Se zvládnutím specifických situací, které mohou nastat během studia, jsme schopni pomoci, pokud jsou řešeny včas. Víme, že skloubit studium, práci a další aktivity může být někdy těžké, proto je všem našim studentům k dispozici také studijní poradce“ dodává prorektorka pro pedagogiku Ing. Jana Švejdová, Ph.D.

K dispozici jsou také interaktivní online studijní materiály, které umožňují flexibilní a efektivní studium. Všechny zkoušky probíhají online, což umožňuje studovat a testovat se podle svých časových možností. Kromě online učebnic mají studenti přístup k videoobsahu, jako jsou výuková videa, záznamy z přednášek, návody a další.

Mimo jiné škola pořádá pravidelné online Dny otevřených dveří, na kterých se uchazeči o studium dozví všechny potřebné informace.

PR článek uun 5 23 dod

Unicorn University nabízí mnoho výhod spojených s online studiem, a to za mnohem příznivější cenu školného, než nabízí jiné evropské univerzity. Programy studované online jsou plnohodnotné a srovnatelné s tradičním prezenčním či kombinovaným studiem.

Všechny tyto výhody zajišťují, že online studium na Unicorn Vysoké škole je jedním z nejlepších způsobů, jak získat kvalitní vzdělání, navázat kontakty a připravit se na úspěch v oboru.

 

3.5.2023