VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

University of New York in Prague je Superbrandem roku 2016

PR článek UNYP Superbrands 6 2016

Uznávaná soukromá vysoká škola University of New York in Prague (UNYP) získala prestižní celosvětové ocenění Business Superbrands 2016. Tento titul udělují odborníci za mimořádné výsledky značky na poli obchodu. O vítězi rozhodují takové faktory jako známost značky, inovace, prestiž, obchodní výsledky, ale i kvalita brandu jako takového.

UNYP již od roku 1998 zprostředkovává špičkové vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce. Univerzita nabízí jak americké programy, díky své dlouhodobé spolupráci se State University of New York, Empire State College, tak UNYP programy akreditované českým Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.  Studijní programy pokrývají široké spektrum oblastí, od obchodu, přes komunikační a mediální studia až po psychologii; a jsou nabízeny na bakalářské, magisterské, MBA či postgraduální úrovni.

Ocenění Business Superbrands je udělováno již čtvrtým rokem nejlepším značkám na našem trhu; jejich kvalitu hodnotí mezinárodní odborníci z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu.

„Je nám velkou ctí obdržet tak prestižní ocenění z rukou absolutních špiček marketingu a komunikace v České republice. Budeme se snažit i nadále držet kvalitu naší komunikace a služeb vysoko, abychom mohli titul za rok obhájit,“ komentuje prestižní ocenění Mark Anderson, marketingový ředitel University of New York in Prague.

University of New York in Prague se – dle rozhodnutí odborné poroty – stala oficiálním leaderem mezi soukromými vysokými školami a obchodními akademiemi v České republice. Za tento úspěch vděčí jak své dlouhodobě nadstandardní práci na poli marketingu, tak i kvalitě výuky, vyučujících a aktivit pro studenty; jen díky nim se totiž značka UNYP těší takové popularitě a prestiži. Logickou synergií těchto faktorů jsou pak vynikající obchodní výsledky, inovativní komunikace a vysoká známost značky.

www.unyp.cz

 

 

10.6.2016


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit