VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Víte, kam jít studovat právo a podnikání? My ano

Právo a podnikání jsou dvě velmi úzce spojené oblasti. Ať už hodláte být v budoucnu součástí jakékoli z nich, rozhodně se vyplatí vsadit na vhodné studium. To by mělo probíhat na prestižní škole s tím, že bude orientováno především na budoucí praxi. Pokud nevíte, na jakou vzdělávací instituci byste se měli obrátit, jste na správném místě. V následujících řádcích se totiž zaměříme na Vysokou školu podnikání a práva.

Vysoká škola s tradicí

Rádi byste studovali v inovativní vzdělávací instituci mající dlouholetou tradici? Pak je pro vás Vysoká škola podnikání a práva jako stvořená. Vznikla ze dvou škol, jež se mohly pochlubit více než patnáctiletou tradicí. Konkrétně se jednalo o VŠMIEP Praha a VŠP Ostrava. Vybírat si lze z mnoha různých vzdělávacích programů, jež si následně představíme poněkud podrobněji.

Vyberte si studium dle libosti

Zmiňovaná vysoká škola Praha se může pochlubit hned několika nabízenými typy studia. Zvolit si mohou zájemci například bakalářské studium v oblíbených oborech, mezi něž se řadí třeba informatika, právo anebo podnikání. Samozřejmostí je také navazující magisterské studium. Veškeré programy se zaměřují na aktuální dění na vysoce konkurenčním trhu s tím, že dávají studentům vysokou šanci k získání lukrativního zaměstnání. Dokladem budiž absence nezaměstnanosti u všech absolventů.

Společným cílem je úspěch

Studium na této škole je koncipováno jako unikátní kombinace mnoha oborů a manažerské či podnikatelské praxe. Samozřejmostí je u něj také kreativní filosofie. Odborníci se nebojí experimentovat s jediným cílem, a to je vysoká pracovní výkonnost spojená s osobním i kolektivním úspěchem. Samozřejmostí je u ní také partnerský přístup k absolventům, firmám a mnohým odborníkům v oborech. Studovat můžete ve všech třech zmiňovaných městech. K dispozici jsou totiž nejen budova v Praze, ale i Vysoká škola Brno a Vysoká škola Ostrava.

 

17.5.2018


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit