Víte, kde vás čeká ideální brigáda?

Většina studentů uvítá možnost přivydělat si. Studentský život je finančně náročný a kapesné od rodičů na něho nemusí vždycky stačit. Taková brigáda je způsobem, jak si finančně přilepšit, ale současně také dává prostor nabrat potřebné zkušenosti. Ocení to i personalisté při hledání práce, jakmile bude po studiích.

Rozhlédněte se kolem sebe

Tím nejjednodušším způsobem, jak najít brigádu. je přes známého. Mnoho studentů si domluví brigádu ve firmě rodičů či jejich přátel. Ne každý však má tu možnost. Poptat se ve svém okolí není nic složitého, ale nikde není zaručeno, že tato cesta vede k cíli. Je sice nejsnazší, ale není jistá.

Občas se dá narazit na zajímavé tištěné inzeráty na školní nástěnce, ale častěji než o brigádu půjde o neplacenou stáž. Pro skutečný příjem pak bude nutné poohlédnout se jinde. Kde jinde než na internetu? Tam dnes hledáme přece všechno…

Nabídka klasických pracovních portálů nebo přímo personálních agentur nemusí být zrovna to pravé. Přece jenom se jako lukrativnější obchod jeví obsazení pracovního místa stálým zaměstnancem, a tak je online inzerátů s vhodnou potenciální brigádou ve srovnání s poptávkami po zaměstnancích na pracovních portálech podstatně méně. Výběr je značně komplikovaný a dosti zdlouhavý. To může jednoho odradit.

Zcela novou příležitost představuje systém pro smlouvání a správu brigád s příhodným názvem Ideální brigáda.

Jak vypadá taková ideální brigáda?

Ideální brigáda může být jednorázová i dlouhodobá. Záleží na každém, co mu vyhovuje. Brigáda snů není jedna, je jich nespočet. Její konkrétní podoba se odvíjí od toho, co komu vyhovuje. Každý však ocení příjemný kolektiv, solidního zaměstnavatele a pochopitelně také slušnou finanční odměnu nebo výplatu včas. Brigáda je v nejlepším případě dostupná poblíž bydliště nebo v akceptovatelné dojezdové vzdálenosti. Případně může být tam, kde chce student či jakýkoliv jiný brigádník prostě trávit svůj čas. A může jít také o práci z domu.

Systém Ideální brigáda počítá se všemi variantami tak, aby umožňoval každému pro sebe najít tu pravou práci. Bude se hodit nejenom studentům, ale třeba i nezaměstnaným, kteří zatím neměli štěstí na stabilní zaměstnání a přitom jim chybí příjem. Brigádu si stejně tak mohou najít i ženy v domácnosti, maminky na mateřské dovolené. Děti či domácnost by neměly být překážkou k výdělku.

Záleží na každém, jak svůj potenciál využije. Možnosti brigád jsou dostupné pro každého, dokonce i pro důchodce, případně jiné osoby se zdravotním handicapem. Pokud je chuť do práce, práce by si měla najít každého – anebo by si měl každý najít práci. V systému Ideální brigáda to jde snadno a neuvěřitelně rychle. Brigáda se dá sjednat i během několika minut. Nastoupit lze hned druhý den. Pak už je jen na brigádníkovi, kolik si vydělá a jak mu půjde práce od ruky. A kdyby to náhodou nevyšlo, klidně může zase hledat jinde. Možností je mnoho. Ideální brigáda je zcela bezplatná služba, takže ji brigádník může využívat neomezeně, kdykoliv, když potřebuje přivýdělek.

Jednorázová i dlouhodobá brigáda

Ideální brigáda je platformou, která poskytuje i skvělé zázemí nejenom pro brigádníky, ale také pro personalisty, firmy, podnikatele i soukromé osoby. Všem zjednodušuje přístup k potenciální pracovní síle bez ohledu na to, zda je potřebná jednorázově či dlouhodobě.

Systém skvěle propojuje ty, kteří brigádu hledají, s těmi, kteří hledají brigádníky. Každému šetří čas, protože přehledně a jasně zobrazuje možnosti v reálném čase. To jistě ocení firmy, které flexibilně přizpůsobují pracovní kapacity požadavkům trhu, a do teď neměly jinou možnost než vést vlastní databázi kontaktů. Jenže obvolávat kontakty v případě potřeby je dost nevýhodné, navíc bez jistého výsledku. Služba Ideální brigáda je mnohem efektivnější. Na druhé straně bude přínosná třeba i jednotlivcům, kteří právě shánějí někoho na úklid, hlídání dětí či psa, doučování, práci na zahradě či třeba stavební práce. I pro takové nabídky je na platformě Ideální brigáda prostor.

 

23.5.2019