VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

VŠO nabízí studium již od února

PR článek VŠO 1 2017 logo bez nápisu

Ukončili jste vysokou školu po zimním semestru? Nebo jste si jen nestihli podat přihlášku a nechcete čekat? Studujte již od února na VŠO v Praze, třeba obor Rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy nebo Management leteckých podniků.

Vysoká škola obchodní v Praze je soukromou institucí, která již téměř 17 let nabízí studium v akreditovaných studijních programech Mezinárodní teritoriální studia a Ekonomika a řízení v dopravě a spojích.

Nyní studuje na VŠO více jak 3 tisíce studentů. Absolventi školy nachází uplatnění ve vedoucích pozicích středních i větších podniků v oblastech cestovního ruchu a leteckých službách.

VŠO jako jedna z mála škol nabízí možnost nastoupit už v jarním semestru akademického roku 2016/2017 a studovat již od 20. února. Přihlášku si můžete podat až do konce února!

Studium prezenční či kombinované

VŠO nabízí studium jak v prezenční, tak i v kombinované formě. Celkem máte na výběr ze šesti různých studijních oborů. Prvním z nich je obor Cestovní ruch, kde získáte znalosti jak z cestovního ruchu, tak i velmi dobrý přehled v oblastech marketingu, managementu, řízení lidských zdrojů nebo psychologie a sociologie. Navíc jej můžete studovat jak prezenčně, tak i kombinovaně.

Dalším z prezenčních oborů je Průvodcovská činnost v cestovním ruchu, unikátní obor z hlediska českých i evropských vysokých škol, kde získáte průvodcovské znalosti na nejvyšší evropské úrovni. Absolventi oboru nacházejí uplatnění v mnoha činnostech cestovních kanceláří a hotelových služeb.

Dálkově můžete studovat třeba obory Služby letecké dopravy v cestovním ruchu, kde se stanete odborníky v oblastech leteckých a letových provozních službách, a v poskytování služeb cestovního ruchu.

V dnešním hektickém světě, kdy platí zlaté pravidlo „Čas jsou peníze“ není zapotřebí sedět ve škole každý den. Prezenční obory se vyučují pravidelně tři dny v týdnu, v kombinované formě pouze  v pátek a sobotu jednou za 14 dní.

Zahraniční spolupráce a Erasmus

VŠO spolupracuje s mnoha evropskými univerzitami, kam máte možnost vyrazit na Erasmus. Pro zahraniční studium si můžete vybrat z univerzit v Německu, Velké Británii, Itálii, Turecku, Španělsku a mnoha dalších zemích.

Vysoká škola obchodní dále navázala partnerství se dvěma univerzitami v Číně, Shanghai Business School a Shanghai Institute of Commercial Development. VŠO také pořádá praktické přednášky ve spolupráci s firmami jako Český Aeroholding nebo Řízení letového provozu.

 

26.1.2017


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit