VŠO nabízí studium již od února

PR článek VŠO 1 2017 logo bez nápisu

Ukončili jste vysokou školu po zimním semestru? Nebo jste si jen nestihli podat přihlášku a nechcete čekat? Studujte již od února na VŠO v Praze, třeba obor Rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy nebo Management leteckých podniků.

Vysoká škola obchodní v Praze je soukromou institucí, která již téměř 17 let nabízí studium v akreditovaných studijních programech Mezinárodní teritoriální studia a Ekonomika a řízení v dopravě a spojích.

Nyní studuje na VŠO více jak 3 tisíce studentů. Absolventi školy nachází uplatnění ve vedoucích pozicích středních i větších podniků v oblastech cestovního ruchu a leteckých službách.

VŠO jako jedna z mála škol nabízí možnost nastoupit už v jarním semestru akademického roku 2016/2017 a studovat již od 20. února. Přihlášku si můžete podat až do konce února!

Studium prezenční či kombinované

VŠO nabízí studium jak v prezenční, tak i v kombinované formě. Celkem máte na výběr ze šesti různých studijních oborů. Prvním z nich je obor Cestovní ruch, kde získáte znalosti jak z cestovního ruchu, tak i velmi dobrý přehled v oblastech marketingu, managementu, řízení lidských zdrojů nebo psychologie a sociologie. Navíc jej můžete studovat jak prezenčně, tak i kombinovaně.

Dalším z prezenčních oborů je Průvodcovská činnost v cestovním ruchu, unikátní obor z hlediska českých i evropských vysokých škol, kde získáte průvodcovské znalosti na nejvyšší evropské úrovni. Absolventi oboru nacházejí uplatnění v mnoha činnostech cestovních kanceláří a hotelových služeb.

Dálkově můžete studovat třeba obory Služby letecké dopravy v cestovním ruchu, kde se stanete odborníky v oblastech leteckých a letových provozních službách, a v poskytování služeb cestovního ruchu.

V dnešním hektickém světě, kdy platí zlaté pravidlo „Čas jsou peníze“ není zapotřebí sedět ve škole každý den. Prezenční obory se vyučují pravidelně tři dny v týdnu, v kombinované formě pouze  v pátek a sobotu jednou za 14 dní.

Zahraniční spolupráce a Erasmus

VŠO spolupracuje s mnoha evropskými univerzitami, kam máte možnost vyrazit na Erasmus. Pro zahraniční studium si můžete vybrat z univerzit v Německu, Velké Británii, Itálii, Turecku, Španělsku a mnoha dalších zemích.

Vysoká škola obchodní dále navázala partnerství se dvěma univerzitami v Číně, Shanghai Business School a Shanghai Institute of Commercial Development. VŠO také pořádá praktické přednášky ve spolupráci s firmami jako Český Aeroholding nebo Řízení letového provozu.

 

26.1.2017