Vystudujte atraktivní studijní obor! Vaše cena na trhu práce stoupne

Na vzdělání je v moderní společnosti kladen čím dál větší důraz. Proto bychom ho rozhodně neměli podceňovat. Bez kvalitního vzdělání dnes totiž dobré pracovní místo získáme jen těžko.

Titul je důkazem vaší kvalifikace

Dostatečné odborné znalosti jsou samozřejmě základem úspěchu. A to, že jimi opravdu disponujeme, musíme potenciálnímu zaměstnavateli také náležitě prokázat. Bez dokladu o patřičném vzdělání totiž u kvalifikovaných pozic obvykle ani neprojdeme sítem prvního výběru. Vysokoškolský titul nám naopak otvírá dveře k pohovorům i na ty nejzajímavější a nejlukrativnější pozice.

Jak vybrat kvalitní vysokou školu

Při výběru vysoké školy bychom měli vycházet ze svých zájmů a preferencí, neměli bychom ale opomíjet ani perspektivu uplatnění na pracovním trhu. Jistotu v dnešní době skýtají jak technické obory, tak i ekonomický segment a právní odvětví.

Proč získat titul MBA

Co je MBA? Pod zkratkou se skrývá Master of Business Administration. Jedná se o celosvětově uznávaný titul, který nám otevře dveře nejen na tuzemský trh, ale umožňuje získat dobrou pozici i v dalších zemích. Pokud chcete pracovat na manažerské pozici, láká vás svět obchodu nebo práce ve státní správě, rozhodně byste měli o jeho získání uvažovat.

Jde to i s dětmi

Vysoká škola Praha, kterou zvládnete vystudovat, i pokud pracujete, nebo dokonce musíte skloubit pracovní povinnosti s péčí o děti, nabízí možnost studia podnikání a práva. Nabízí bakalářské studium hned šesti studijních oborů a je otevřena zájemcům o prezenční i kombinované studium. MBA Praha je kvalitní program, ve kterém se můžete stát specialistou v podnikání i managementu v obchodu a službách, marketingové komunikaci, nebo dokonce v aplikované informatice. A otevřeny jsou i právní obory zaměřené na podnikání a veřejnou správu. Navíc můžete následně pokračovat i v magisterském programu.

 

 

20.5.2019