Vystudujte MBA online a zvyšte si svou kvalifikaci. Jakých výhod se dočkáte?

PR OBEI 12 2022

Ti znalejší z vás si zajisté v posledních letech všimli narůstající popularity studia MBA. To je dobrým nápadem především pro jedince ze středního i vyššího managementu, stejně jako pro podnikatele. Jaké znalosti a benefity vám daný kurz přinese?

Šikovně sestavený komplex

Nejdříve je nutné si ve stručnosti říct, z jakých výukových bloků se vlastně studium MBA skládá. Dočkáte se rozvinutí svých schopností v oblasti organizace, managementu, projektového řízení, práce s lidskými zdroji, marketingu, informačních systémů a dalších nezbytně nutných kritérií každého úspěšného člověka.

Vše probíhá plně online, díky čemuž nemusíte nikam dojíždět, ztrácet čas na cestách a utrácet za pohonné hmoty či ubytování. Délka celého procesu se sice dá stihnout za čtyři měsíce, ale průměrný čas je přibližně deset měsíců. Záleží na vaší píli, schopnostech i dřině. Ať už vás však zaujme MBA, DBA, LL.M., či spíše vsadíte na studium BBA, budete se muset opravdu snažit. Jedině tak může mít získaný titul mezi lidmi nějakou váhu.

 

Jak na to?

Na našem území si svou oblíbenost získala především instituce OBEI, jež existuje už od roku 2015. V současnosti se chlubí více než dvaceti věhlasnými garanty a dvěma soukromými certifikáty, mezi něž patří IACBS a ACBSS. Věnovat se vám budou špičky ze svých oborů, tudíž načerpáte drahocenné informace, které budete moci ihned použít.

Celková cena činí šedesát tisíc korun za MBA, přičemž za BBA zaplatíte třicet šest tisíc korun. Možností jsou i bezúročné měsíční splátky, na jejichž základě si rozložíte zmíněné částky na dvanáct rovných dílů. Jestli se vám ovšem zadaří splnit finální zkoušku a zajistit si titul, budete se moci těšit na velmi brzké zvýšení výplaty a vizi lepších příležitostí.

 

19.12.2022