VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Získejte 3 kvalifikace v 1 studiu - speciální pedagog a učitel

PR článek DVŠ 9 2016

Využijte šanci, hlaste se na DVŠ ještě dnes, ušetříte čas a peníze. Po absolvování je možnost práce v MŠ, ZŠ a speciálních zařízeních.

DOLNOSLEZSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA– nabízí unikátní vysokoškolský vzdělávací program pro získání kvalifikace speciálního pedagoga, pedagoga předškolní výchovy a učitele 1. stupně základní školy – bakalářské a navazující magisterské studium v kombinované formě výuky. Možnost dostudování pro ty, kteří neukončili z různých důvodů své studiu. Vyjdeme Vám vstříc.

Bližší informace naleznete na http://www.dlakandydata.dsw.edu.pl/oferta-edukacyjna/?studia=prijimaci-rizeni a na facebooku www.facebook.com/dolnoslezskavysokaskola

V případě dotazů prosím pište na studium@dsw.edu.pl nebo volejte na telefonní čísla

721 889 066, 776 611 040.

 

17. září 2016 proběhne den otevřených dveří Dolnoslezské vysoké školyPR článek DVŠ 9 2016 logo
PŘIJEĎTE DO WROCLAWI. PROHLÉDNĚTE SI ŠKOLU. AŤ VÍTE, DO ČEHO JDETE!

Chtěli bychom pozvat všechny budoucí studenty, zájemce o studium, učitelé, pedagogy, ředitelé škol a přátelé Dolnoslezské vysoké školy k prohlídce školy a knihovny

dne  17. září 2016 od 10 h. v budově Fakulty pedagogiky, ul. Strzegomska 55, Wrocław.
Pokud se potřebujete zeptat na cokoli ohledně studia, jsme tu pro Vás. Veškeré Vaše otázky budou zodpovězeny odborníky Dolnoslezské vysoké školy.
Můžete se také zúčastnit přednášky pro české studenty magisterského vzdělávacího programu Speciální pedagogika pro děti, žáky a studenty se speciálními vzdělávacími potřebami a pedagogika předškolního věku a učitelství pro 1. stupeň základních škol.

 

Vážení zájemci o studium pedagogiky a speciální pedagogiky,

 

rektor Dolnoslezské vysoké školy prof. Robert Kwaśnica, děkanka Pedagogické fakulty prof. Mirosława Nowak-Dziemianowicz a tým pracovníků Institutu speciální pedagogiky má tu čest Vám sdělit, že Dolnoslezská vysoká škola ve Wrocławi vychází vstříc potřebám studentů z České republiky, a je připraven vzdělávací program pro navazující magisterský studijní cyklus v oboru speciální učitelská pedagogika  ve specializaci Speciální pedagogika pro děti, žáky a studenty se speciálními vzdělávacími potřebami a pedagogika předškolního věku a učitelství pro 1. stupeň základních škol. Nyní nově i bakalářský vzdělávací program.

 

Studium probíhá v českém jazyce. 

 

Nabídku využilo již přes 60 studentů z České republiky, kteří studují v současné době ve 2. ročníku magisterského studia.

 

Studijní program byl připraven tak, aby absolventi tohoto oboru získali veškerou odbornost v oblasti speciální pedagogiky (pro vzdělávací a terapeutickou práci s dětmi a mládeží s postižením), předškolní výchovy a vzdělávání na 1. stupni ZŠ (pro práci s dětmi v mateřské škole a na 1. stupni základní školy od 1 až do 5 třídy včetně).  Program byl kladně ohodnocen jak polským Ministerstvem národního vzdělávání, tak českým Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Je třeba rovněž zdůraznit, že připravený program výuky plně zapadá do Evropského kvalifikačního rámce pro vysoké školy a zohledňuje světové tendence v zavádění systému inkluzivního vzdělávání s přihlédnutím k paradigmatu posílení postavení osob se zdravotním postižením.

 

Připravený vzdělávací program je založen jak na bohaté mezinárodní akademické a výzkumné zkušenosti, tak i na dlouhodobé praxi vysoce hodnoceného týmu pracovníků Institutu Speciální Pedagogiky - praktiků / terapeutů. Mezi zkušenosti týmu patří také oblast předškolní výchovy a vzdělávání prvního stupně základních škol. Pracovníci institutu se podíleli na vývoji důležitého dokumentu pro polské učitele - Standardní vzdělávání učitelů pro všechny vysoké školy v Polsku. Kromě toho vzdělávací program oboru Speciální pedagogika získal ocenění Ministerstva vědy a vysokého školství v Polsku určených pro nejlepší vzdělávací program v oboru Speciální pedagogika. Z těchto důvodů se domníváme, že vzdělávací program připraven pro české studenty plně vyhovuje potřebám vzdělávání učitelů žáků s vývojovými poruchami.

 

Příkladem mezinárodní praxe je aktivní účast na práci Mezinárodní asociace Speciální pedagogikaPR článek DVŠ 9 2016 děti a text (IASE) se sídlem v USA (http://www.iase.org/). Jedním z jasných důkazů tohoto závazku je pořádaná mezinárodní vědecká konference v červnu 2015, které se zúčastnilo 370 osob – vědců a učitelů speciální pedagogiky a inkluze ze všech kontinentů z 37 zemí celého světa.

Rádi bychom Vás ujistili, že budete studovat takovou formou, která nenaruší jejich práci ve škole. Výuka bude probíhat každý třetí víkend v budově Pedagogické fakulty ve Wrocławi. 

 

13.9.2016


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit