Kvalitní vzdělání na Anglo-americké vysoké škole v Praze

logo aauni 100

Při rozhodování o dalším studiu zvažte všechny související okolnosti. V úvahu berte prestiž VŠ, pravděpodobnost úspěchu u přijímaček, dostupnost studia a především vše, co konkrétní škola nabízí. V tomto ohledu má jasný náskok první zahraniční soukromá VŠ u nás, Anglo-americká vysoká škola (AAVŠ), která v Praze působí od roku 1990.

Zde máte dveře otevřené

V případě AAVŠ není žádný problém rozhodnout se pro nástup do semestru na poslední chvíli. Přihlášky ke studiu zde přijímají v průběhu celého roku, takže nejste omezeni obvyklými termíny jako u jiných škol.
Přestože je AAVŠ soukromá, může zde díky speciálnímu systému prospěchových stipendií studovat kdokoli. Studentům s výbornými výsledky může být započtena až 100% sleva na školném. Možnosti jsou tedy otevřeny všem zájemcům o kvalitní vzdělání.
 

Flexibilita především

Studijní rozvrh má na Anglo-americké škole hned několik variant, ze kterých si můžete vybrat tu nejvhodnější. Jednotlivé kurzy jsou vyučovány v odpoledních i večerních hodinách, takže si sami vyberete čas docházky.
I složení a počet kurzů je na vás. Jde o přístup ke každému jednotlivému studentovi, jeho nárokům a potřebám. V případě AAVŠ se škola spíše přizpůsobuje vám, než vy jí.
 

Školní výukou to nekončí

Vedle učebního plánu organizuje pro své studenty Anglo-americká vysoká škola také veřejné debaty a přednášky s účastí významných českých osobností. Naposledy školu navštívila například místopředsedkyně vlády Karolína Peake nebo senátor Jiří Oberfalzer.
AAVŠ se snaží své studenty zapojovat také do účasti na různých konferencích, které jim rozšíří obzory v jejich dalším studiu i profesní praxi.
 

Akreditace školy

O tom, že se AAVŠ daří, svědčí i to, že byla jako první neamerická vysoká škola na světě vyzvána, aby se ucházela o špičkovou americkou akreditaci WASC (Western Association of Schools and Colleges).
Není to akreditace profesní jako třeba u MBA, ale institucionální. To znamená, že akredituje vysokou školu jako celek. V současnosti AAVŠ prochází první etapou akreditace. Půjde-li vše dobře, do tří až čtyř let bude mít jejich diplom stejnou akreditaci jako diplom ze Stanfordu, Berkeley anebo Chapman University.
AAVŠ se tak dostane do světové špičky anglického vysokoškolského vzdělávání v neanglicky mluvících zemích.
 

Absolventi

AAVŠ pořádá pravidelná absolventská setkání. Absolventi jsou vizitkou každého oboru a jejich následné uplatnění mimo jiné vypovídá o kvalitě univerzity, na které studovali. Tato setkání umožňují absolventům školy udržovat či navazovat nové kontakty (mezi studenty a absolventy i absolventy navzájem) využitelné v profesním i osobním životě.
 

Studium na AAVŠ

Chcete, aby vás studium bavilo? Zkuste Anglo-americkou vysokou školu.

Více informací o naší škole se dozvíte na stránkách www.aauni.edu
 

Kontakty:

Anglo-Americká vysoká škola
Letenská 5
118 00 Praha 1
Tel.: +420 257 530 202
admissions@aauni.edu

17.7.2013