Aplikovaná ekonomie (B0311A050020)

Studijní program: Aplikovaná ekonomie (B0311A050020)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční

Délka studia: 3

Zaměření: ekonomie

Náplň programu/oboru:
Bakalářský studijní program Aplikovaná ekonomie je koncipován tak, aby jeho studenti získali pochopení, jak funguje ekonomika, jak se v ní dobře orientovat a jak v ní uspět. Náš tým jej sestavil tak, aby naučil absolventy o tržních trendech, ekonomickém rozhodování a mnoha praktickým dovednostem. Profesně zaměřený bakalářský studijní program Aplikovaná ekonomie nabízí díky spolupráci s našimi partnery skvělé propojení s praxí. Nedílnou součástí studia je povinná odborná praxe, kterou studenti mohou vykonávat u našich smluvních partnerů, mezi které patří řada významných společností například z oblasti zdravotnictví, bankovnictví, real estate či energetiky. Studijní program je unikátním propojením znalostí z klíčových ekonomických sektorů, mezi které patří finančnictví, bankovnictví, zdravotnictví, energetika a nemovitosti. Program dále vybaví studenty dovednostmi z oblasti analýzy dat a informačních technologií. Studenti získají nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti skrze stáže v podnicích a týmovou spolupráci při tvorbě případových studií na zajímavých projektech, což jim umožní vytvořit si mnoho nových kontaktů a výborně se uplatnit na trhu práce v rozmanitých ekonomických, poradenských a řídících pozicích.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 21.11.2028

Přijímací řízeníNahoru

Dny otevřených dveří: 5.6.2024, 26.6.2024, 10.7.2024, 21.8.2024

Den otevřených dveří, poznámka: https://www.cevro.cz/dny-otevrenych-dveri/

Obsah přijímaček:
Bc. Přijímací řízení motivační dopis nebo NSZ SCIO OSP nebo ZSV. Informace o navazujícím magisterském a cizojazyčném studiu na stránkách školy.

Pozn. k přijímačkám: Bc. Přijímací řízení motivační dopis nebo NSZ SCIO OSP nebo ZSV. Informace o navazujícím magisterském a cizojazyčném studiu na stránkách školy.

Pozn. k přihláškám: Přijímání do studia probíhá průběžně.

SCIO: ano

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠ

Kontakty FakultyNahoru

Vysoká škola CEVRO, Vysoká škola CEVRO
Telefon: 774 427 404 , 774 427 407
Web: http://www.cevro.cz
E-mail: studijni@vsci.cz

ŠkolnéNahoru

Školné za semestr od: Bc: 31 900 Kč, Mgr: 34 900 Kč

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Bc. Praha EBP 44 000 Kč, ostatní programy 31 900 Kč/semestr, další informace https://www.cevroinstitut.cz/skolne-a-poplatky/