VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu / fakultu / program
přípravný kurz
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Hledat:
Typ:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Fakulta:
Obor:
Text:
Fakulta:
Obor:
Text:
Typ:
Text:

Informatika a systémové inženýrství - více specializací (B0688A140004)

Studijní program: Informatika a systémové inženýrství (B0688A140004)

Typ studia: Bakalářské

Forma studia: Prezenční, Kombinované

Délka studia: 3

Zaměření: Ekonomické (Technické)

Náplň programu/oboru:
Specializace Informatika ve veřejné správě, Informační a bezpečnostní systémy. Specializace IVS Bakalářský studijní obor je založený na souběžném získávání vědomostí a dovedností v informačních a komunikačních technologiích (ICT) a v systémových, ekonomických, právních, správních a dalších vědách. Obor je připraven tak, aby z teoretických disciplín, které jsou společné pro všechny obory na fakultě, aplikoval především to, co je nezbytné pro uplatnění absolventa v tomto oboru. Základními prvky studia jsou skupiny předmětů věnované informatice, komunikačním technologiím, informačním systémům, prezentaci, ekonomii a managementu veřejné správy a na to navazující správní a právní disciplíny. Studijní obor se realizuje prezenční i kombinovanou formou. Absolvent může po třech letech studia vykonávat odborné činnosti spojené se správou sítí, tvorbou WWW stránek nebo údržbou informačních systémů ve veřejné správě, v institucích, pro které je veřejná správa zřizovatelem, v neziskových organizacích apod. Specializace IBS Absolvent tohoto nového tříletého bakalářského oboru získá znalosti z oblasti informační a komunikační technologie, klasické detektivní technologie, podnikatelsko-zpravodajské technologie, lobbyistické technologie. Bude schopen využívat systémového přístupu při řešení různorodých problémů bezpečnostních služeb se zaměřením na oblast podnikatelského a konkurenčního zpravodajství s maximálním využitím soudobých informačních a komunikačních technologií (ICT). Součástí odborné přípravy je i krátkodobá odborná praxe. Absolvent bude vybaven znalostmi pro pozici odborného uživatele informačních zdrojů, prostorových informací, databází a počítačových sítí k výkonu funkcí v oblasti soukromě bezpečnostní ochrany ekonomických zájmů v regionálních orgánech a organizacích, a to jak ve veřejné správě, tak i v soukromém sektoru. Studijní obor se realizuje prezenční i kombinovanou formou.

Cizí jazyk: Čeština

Akreditace: ANO

Platnost akreditace do: 8.10.2028


Přijímací řízeníNahoru

Den otevřených dveří, poznámka: 21. 1. a 6. 2. 2021 https://fes.upce.cz/fes/organizace-akademickeho-roku-na-fes

Obsah přijímaček:
Do bakalářského studia se přijímací zkoušky nedělají. Podrobnosti a možnosti bonifikace https://fes.upce.cz/fes/pro-uchazece/info-prij-riz.html

Pozn. k přijímačkám: Bc. bez přijímacích zkoušek, informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu na stránkách fakulty.

Pozn. k přihláškám: Bc. 31. 3. 2021. Informace o navazujícím magisterském, doktorském a cizojazyčném studiu na stránkách fakulty.

SCIO: ano

Elektronická přihláška E-book jak se dostat na VŠKontakty FakultyNahoru

Univerzita Pardubice, Fakulta ekonomicko-správní
Telefon: 466 036 454
Web: www.upce.cz/fes
E-mail: ivana.vesela@upce.cz


ŠkolnéNahoru

Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: Poplatek za studium delší než je standardní doba prodloužená o jeden rok je 15 000 Kč za každých dalších započatých šest měsíců studia https://fes.upce.cz/fes/pro-uchazece/poplatky-za-studium.html.

Koleje: http://www.upce.cz/zazemi/koleje-a-menza.html

Menza: http://www.upce.cz/zazemi/koleje-a-menza.html


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Zasílání novinek

Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

Doporučit známému
E-booky
Chci se připravit